šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Rusijos opozicijos lyderis A. Navalnas po apnuodijimo atsidūrė reanimacijoje
BNS

Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas ketvirtadienį, kaip pranešama, dėl apsinuodijimo blogai pasijuto lėktuve, ir orlaiviui teko skubiai leistis Omske, socialiniuose tinkluose paskelbė jo atstovė Kira Jarmyš.

„Šįryt Navalnas grįžo iš Tomsko į Maskvą. Skrydžio metu jam pasidarė bloga. Lėktuvas skubiai nusileido Omske. Aleksejui toksinis apsinuodijimas“, – sakoma K. Jarmyš pranešime.

Ji pridūrė, kad opozicijos lyderis atsidūrė ligoninės reanimacijos skyriuje.

„Mes manome, kad Aleksejus apnuodytas kažkuo įmaišytu į jo arbatą. Tai buvo vienintelis dalykas, ką jis gėrė ryte“, – teigė A. Navalno atstovė.

„Gydytojai sako, kad [organizmas] greičiau įsisavino toksiną su karštu skysčiu“, – naujienų agentūrai „Interfax“ sakė K. Jarmyš.

Pasak jos, A. Navalnas dabar yra be sąmonės.

Valstybinė naujienų agentūra TASS patvirtino, kad A. Navalnas gydomas intensyviosios priežiūros skyriuje Omsko ligoninėje.

44-erių opozicijos lyderis, garsėjantis antikorupcijos kampanijomis prieš aukšto rango pareigūnus ir griežta kritika Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui, praeityje yra patyręs fizinių išpuolių.

2017 metais A. Navalnas buvo aplietas briliantine žaluma ir turėjo kreiptis į medikus, nes ėdus skystis nudegino vieną akį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 08 20 09:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt