šeštadienis, spalio 1 d.
Rusijos opozicionierius pasisakė apie A. Kabajevos ir V. Putino santykius
Alfa.lt
Scanpix
Vladimiras Putinas ir Alina Kabajeva

Diktatorius Vladimiras Putinas nėra nei buvusios Rusijos gimnastės Alinos Kabajevos meilužis, nei jos vaikų tėvas. Tai interviu metu pareiškė buvęs Rusijos Federacijos Valstybės Dūmos deputatas, verslininkas Ilja Ponomarevas, rašo UNIAN.

Verslininkas atsisakė įvardyti A. Kabajevos vaikų tėvo vardą.

„Ji atlieka tam tikrą svarbią užduotį. Žinoma, ji ir V. Putinas yra vadinami „gerais draugais“, t. y. ji atlieka vaidmenį. Tačiau iš pradžių informaciją, kad ji yra jo žmona, Kremlius paskleidė. Aš tai tikrai žinau. Nes pažįstu žmones, kurie tai padarė“, – sakė I. Ponomarevas.

Jis taip pat papasakojo, kaip atsirado „legenda“ apie V. Putino santykius su gimnaste. I. Ponomarevo teigimu, gandus 2008 m. paskleidė Aleksandras Lebedevas, laikraščio „Moskovsky Komsomolets“ leidėjas.

Tada jis parašė apie tariamą V. Putino ir A. Kabajevos vestuvių pasiruošimą. Diktatorius į tai sureagavo itin neigiamai, o A. Lebedevas netrukus paskelbė apie laikraščio uždarymą.

„Jis turėjo nurašyti investicijas, kurios ten nukeliavo. Tai buvo nesėkmingas žiniasklaidos projektas. Ir tai buvo labai rimta priežastis“, – sakė I. Ponomarevas.

2022 08 11 12:42
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt