pirmadienis, gegužės 10 d.
Rusijos pietvakariuose per avariją žuvo penkios mergaičių krepšinio komandos narės
BNS

Rusijos pietvakariniame Stavropolio krašte penktadienį į avariją patekus mergaičių krepšinio komandos nares vežusiam mikrooautobusui žuvo penki vaikai, o dar devyni buvo sužeisti, pranešė šio regiono gubernatorius Vladimiras Vladimirovas.

„Susidūrė sunkvežimis ir mikroautobusas, kuriuo vaikų krepšinio komanda važiavo iš Volgogrado į Čerkeską. Penki vaikai mirė, devyni sužeistieji buvo paguldyti į vietos ligoninę ir yra sunkios ar vidutinio sunkumo būklės“, – penktadienį socialiniame tinkle „Instagram“ parašė V. Vladimirovas.

„Tai tikras ir veriantis skausmas“, – pridūrė jis.

Regiono vadovas pridūrė, jog visiems sužeistiesiems suteikiama reikalinga medicininė pagalba.

„Siekiant padėti vietos gydytojams, pasiųsta medikų iš Stavropolio. Jei prireiks, bus svarstoma galimybė perkelti pacientus į krašto gydymo įstaigas“, – nurodė gubernatorius.

Įvykio vietoje dirba medikai, kelių direkcijos ir teisėsaugos pareigūnai.

Socialinio tinklo „Telegram“ kanalu „Baza“ paskelbtame vaizdo įraše matyti ant šono gulintis sunkvežimis, o šalia jo – tamsiai mėlynas mikroautobusas sulamdytu kairiuoju šonu ir išdaužytais langais dešinėje pusėje.

Valstybinė naujienų agentūra TASS citavo Stavropolio krašto kelių eismo policijos vadovą Aleksejų Safonovą, sakiusį, kad vienas lengvasis automobilis pažeidė eismo taisykles, todėl sunkvežimis buvo priverstas staigiai pasukti ir apvirto.

„Baza“ pranešime sakoma, kad jaunosios krepšininkės buvo 12–14 metų mergaitės. „Telegram“ naujienų kanalas „Mash“ savo ruožtu paskelbė nuotrauką, kurioje matyti 13 mergaičių, vilkinčių geltonos ir mėlynos spalvos uniformas ir pozuojančių krepšinio salėje.

Pietinio Karačiajų Čerkesijos krašto, kuriame turėjo vykti rungtynės, vadovas pranešė, kad renginys atšaukiamas.

Rusijos keliai pasižymi dideliu avaringumu. Pagrindinės nelaimių priežastys – bloga kelių būklė ir eismo taisyklių nepaisymas.

Vis dėlto per avarijas žūvančių žmonių pastaraisiais metais sumažėjo – maždaug iki 20 tūkst. per metus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 05 01 16:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt