trečiadienis, balandžio 8 d.
Rusijos propagandistai paėmė interviu iš koronaviruso
tiesa.com
Pixabay nuotrauka

Rusijos valdžiai ir toliau desperatiškai bandant nuslėpti tikruosius koronaviruso paplitimo šalyje mastus, propagandinė televizija imasi vis keistesnių triukų, siekiant įtikinti visuomenę, kad masinių susirgimų galimybė – niekinis trukdis visuotiniam balsavimui dėl konstitucijos pakeitimo ir artėjančioms Pergalės dienos minėjimo iškilmėms.

Praeitą savaitę viename Rusijos televizijos kanalų pasirodė interviu su pačiu koronavirusu. Regioninėje televizijoje „Maskva 24“ transliuoto interviu metu priešais žurnalistę įsitaisė „koronavirusas“.

Ant galvos pašnekovas buvo užsidėjęs milžinišką papje mašė rutulį, imituojantį virusą.

„Svečias, kaip visi suprantame, pas mus atėjo rimtas, visi jį žino, kai kurie, deja, net buvo susitikę su juo asmeniškai, ir klausimų prisikaupė pakankamai. Kada jūs atvykote į Maskvą“, – draugiškai pradeda laidos vedėja.

Toliau interviu metu tęsiasi tautos raminimas: „Koronavirusas“ sako: „Nepaisant gandų, aš ne taip jau greitai skleidžiuosi, vienas žmogus mane gali perduoti trims kitiems. Palyginimui, tymais vienas žmogus gali užkrėsti septynioliką asmenų. „Ką jūs darytumėte, jei būtumėte maru“, – toliau vysto pokalbį žurnalistė.

Virusą vaidinanti galva svajingai atsidūsta: „O, tuomet manęs visi bijotų! Kiek pamentate, nuo maro mirtingumas kartais siekdavo ir 100 procentų, o dabar, maras gydomas, o visvien mirtingumas siekia 5-10 procentų. Mano atveju viskas nepalyginamai kukliau – tik 3,5 procentai“ – ramina žiūrovus papje mašė galvą apsivilkęs aktorius.

„Tiesa, jei skaičiuotume atskiras šalis, negalėčiau pasakyti tiksliai, nes, pavyzdžiui Italijoje, nuo manęs miršta gerokai daugiau žmonių, nei mano tėvynėje Italijoje, su kuo tai susiję man sunku pasakyti. Galbūt, persikeldamas į Europą aš kažkiek pasikeičiau“, – jau visai į vaidmenį įsijaučia „koronavirusas“.

Koronaviruso protrūkis, prasidėjęs Kinijoje, greitai išplito po kaimynines šalis ir aplinkines teritorijas – po pačios Kinijos daugiausia atvejų užfiksuota Pietų Korėjoje, Japonijoje, Singapūre, Tailande, Taivane, Vietname ir kitur.

2020 03 22 14:00
Spausdinti