pirmadienis, kovo 1 d.
Rusų milijardierius A. Rotenbergas pasiskelbė esąs „Putino rūmų“ savininkas
Alfa.lt

Milijardierius ir Vladimiro Putino sąjungininkas Arkadijus Rotenbergas šeštadienį pareiškė, jog valda Juodosios jūros pakrantėje, kuri, pasak Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno, kainuoja per 1,5 mlrd. JAV dolerių, ir kurios savininkas yra Rusijos prezidentas, priklauso jam.

A. Navalno teigimu, 17,691 tūkst. kvadratinių metrų rūmai pastatyti valdoje, kurios plotas yra 39 kartus didesnis už Monako Kunigaikštystės teritoriją, o rūmuose yra, pavyzdžiui, kazino, teatras, požeminė ledo ritulio arena ir kaljano kambarys su ant scenos įrengtu stulpu šokiams. 

Rūmuose taip pat galima rasti Italijoje pagamintų unitazo valymo šepečių, kurie, apytikriais vertinimais, kainuoja apie 700 eurų už vienetą.

A. Navalno parengtas dviejų valandų reportažas apie „Putino rūmus“, kuris platformoje „YouTube“ buvo peržiūrėtas daugiau kaip 100 mln. kartų, padėjo Rusijoje pakurstyti didžiausius per daugelį metų gatvės protestus ir privertė V. Putiną neigti, kad ši valda priklauso jam ar jo giminaičiams.

Šeštadienį A. Rotenbergas, kuris kadaise kartu su V. Putinu treniravosi dziudo, pareiškė, kad jis yra šios valdos savininkas.

„Sėkmingai sudariau sandorį su tam tikrais kreditoriais ir tapau šios valdos gavėju“, – citavo A. Rotenbergą Rusijos naujienų agentūros.

Jo spaudos tarnyba pareiškė, jog milijardierius rūmus nori paversti apartamentų viešbučiu. 

„Viskas buvo padaryta labai rūpestingai, veiksmingai ir profesionaliai, – pareiškė A. Rotenbergas. – Tikiuosi, jog per kelerius metus užbaigsime su šiuo viešbučiu susijusius darbus.“

Rusijos valstybinė televizija penktadienį paneigė, jog valda priklauso V. Putinui.

2021 01 31 14:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt