antradienis, rugsėjo 22 d.
S. Cichanouskaja prašo baltarusių tęsti streikus
BNS

Baltarusijos opozicijos kandidatė prezidento rinkimuose Sviatlana Cichanouskaja paragino stambių šalies įmonių darbuotojus tęsti streikus siekiant naujų rinkimų.

„Brangūs mano baltarusiai, „Belaruskalij“, MTZ, „Hrodna Azot“ ir kitų įmonių darbuotojai, jūs – naujos laisvos Baltarusijos simbolis... Baltarusijos ateitis, reiškia, ir mūsų vaikų ateitis dabar priklauso nuo jūsų vienybės ir jūsų ryžto. Todėl aš prašau jūsų: tęskite ir plėskite streikus, nereaguokite į bauginimus, vienykitės“, – penktadienį paskelbtame vaizdo įraše sako S. Cichanouskaja.

Pasak jos, tikslai yra paprasti: „nutraukti smurtą, išvaduoti politinius kalinius ir surengti naujus skaidrius, laisvus ir sąžiningus rinkimus“.

Ji taip pat pažymėjo, kad į paramos streikuojantiems darbuotojams fondus „jau paaukoti milijonai“, siekiant padėti streikuojantiesiems „atlaikyti spaudimą ir nepalūžti susidūrus su grasinimais“.

(SCANPIX nuotr.)

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 08 21 10:38
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt