pirmadienis, liepos 13 d.
Saudo Arabija leido nesusituokusioms užsieniečių poroms nuomotis kambarius viešbučiuose
tiesa.com
pixabay nuotrauka

Saudo Arabija sekmadienį paskelbė, kad leis nesusituokusioms užsieniečių poroms drauge nuomotis kambarius viešbučiuose, ultrakonservatyviai karalystei pirmą kartą pradėjus siūlyti turistines vizas.

Turizmo administracijos pareiškime socialiniame tinkle „Twitter“ sakoma, kad išsinuomoti kambarį viešbutyje galės ir Saudo Arabijos moterys, kurios keliauja vienos ir gali pateikti galiojantį asmens dokumentą.

Anksčiau poros, norėdavusios apsistoti viešbutyje, turėdavo įrodyti, kad yra susituokusios.

„Iš turistų to nebereikalaujama“, – sakoma pareiškime.

Rugsėjo 27 dieną Saudo Arabija paskelbė, kad atveria savo duris turistams, taip siekdama diversifikuoti nuo naftos priklausomą ekonomiką.

Anksčiau ši karalystė vizas išduodavo tik musulmonų maldininkams, užsienio darbuotojams, be to, pastaruoju metu išduodavo vizas sporto ar kultūros renginių žiūrovams.

Turizmo inicijavimas yra tarp svarbiausių elementų sosto įpėdinio princo Mohammedo bin Salmano reformų programoje „Vizija 2030“, kuria siekiama parengti didžiausią arabų pasaulio ekonomiką erai po naftos.

49 šalių, įskaitant JAV, Australiją ir kelias Europos valstybes, piliečiai gali teikti paraiškas dėl vizų internetu arba gauti jas atvykimo metu.

Rugsėjo 28-ąją Saudo Arabijos pareigūnai perspėjo, kad „viešą padorumą“ pažeidę turistai bus drausminami baudomis. Tarp pažeidimų nurodomi nekukli apranga ir viešas meilės demonstravimas.

2019 10 06 16:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt