trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Šaukdamas „Nužudysiu jus“, autobusų stotelėje japonas peiliais badė mokines
tiesa.com
Twitter.com, Sudip Pan

Trys žmonės mirė ir 16 kitų, kurių tarpe daugiausia mokinės, patyrė rimtus sužeidimus po to, kai Japonijoje minią autobusų stotelėje laukiančių žmonių puolė peiliais ginkluotas vyras.

40-50 metų amžiaus vyriškis kiekvienoje rankoje laikė po peilį. Netoli Norobito parko Kavasakio mieste esančioje autobusų stotelėje laukę žmonės tapo šio vyro taikiniu. Kaip rašo Metro.co.uk, jis peiliais ėmė badyti visus iš eilės.

Nacionalinė Japonijos televizija „NHK“ pranešė, kad, pasak policijos, padūręs du žmones, kurie iškart mirė, užpuolikas pats sau persirėžė gerklę.

Dar nemažai žmonių buvo sužaloti. Jų tarpe daugiausia mokinės iš netoliese esančios mokyklos. Trijų ligoninėse atsidūrusių asmenų gyvybėms gresia pavojus, o kiti 13 patyrė nestiprius sužalojimus.

Pro šalį ėjęs liudininkas pasakojo išgirdęs siaubingus vaikų klyksmus. Atsisukęs jis pamatė vyrą, rankose laikantį peilius ir šaukiantį „Nužudysiu jus“. Keli vaikai jau gulėjo ant žemės.

Užpuoliko motyvai nėra žinomi.

Skubių pagalbų tarnybų atstovai lauke įkūrė mobilias stoteles, kuriose buvo gydomi gatvėje sužaloti asmenys.

[TW=https://twitter.com/tictoc/status/1133230890945921024]

Nors Japonija – šalis, kurioje nusikaltimų skaičius yra vienas mažiausių, pastaraisiais metais šalyje buvo įvykdyti keli užpuolimai, pareikalavę nemažai gyvybių. 2016-aisiais buvęs neįgaliems asmenis globoti skirtų namų darbuotojas, kaip rašoma, nužudė 19 ir sužeidė dar 20 žmonių.

2008-aisiais septyni žmonės žuvo vyrui sunkvežimiu įvažiavus į Tokijuje esantį Akihabara rajoną. Išlipęs iš sunkvežimio jis ėmė badyti pro šalį ėjusius žmones.

2016-aisias vyras vienoje Japonijos bibliotekoje peiliu sužalojo keturis asmenis vien todėl, kad šie nesugebėjo atsakyti į jo klausimą. Tą kartą žuvusių išvengti pavyko.

2019 05 28 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt