antradienis, sausio 19 d.
Savaitę streikavę „Volkswagen“ darbuotojai pasiekė savo
tiesa.com

Slovakijoje veikiančios „Volkswagen“ gamyklos darbuotojai streikavo tol, kol darbdavys nepatenkino jų iškeltų reikalavimų. Jie norėjo, kad jiems būtų pakeltas atlyginimas.

Šešias dienas nedirbusiems žmonėms pavyko išsireikalauti 14,1 proc. didesnio darbo užmokesčio.

„Nutraukiame mūsų streiką“, – žurnalistams po ilgų derybų su kompanijos vadovybę pranešė profsąjungos vadovas Zoroslav‘as Smolinsk‘is.

Bendrovės atstovė Liucija Kovarovič Makajova vėliau agentūrai AFP sakė, kad atlyginimai iš viso daugiau nei 14 proc. buvo padidinti trimis etapais iki ateinančių metų lapkričio. Darbuotojai taip pat gaus vienkartinius 500 eurų priedus ir vieną papildomą poilsio dieną.

„Volkswagen“ yra didžiausias privatus darbdavys 5,4 mln. gyventojų turinčioje Slovakijoje. Vidutinis atlyginimas minėtoje gamykloje yra 1800 eurų, neskaičiuojant papildomo atlygio vadovams. Palyginimui, vidutinė alga Slovakijoje siekia 980 eurų.

Bratislavos gamykloje gaminami, be kita ko, gaminami „Porsche Cayenne“, „ Volkswagen Touareg“ ir „Audi Q7“ automobiliai. Šioje gamykloje gaminamos dalys naudojamos ir naujam „Lamborghini Urus“ modeliui.

2017 06 26 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt