šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Savanorės išgelbėto vaiko gyvenimas pasikeitė stebuklingai
tiesa.com

Dviejų metukų mažylis, kuris Nigerijoje buvo pasmerktas numirti, nes tėvai jį įtarė esant raganiumi, pradėjo naują gyvenimą. Jį iš mirties nagų išplėšė savanorė iš Danijos Anja Ringgren Loven. Dabar berniukas nepanašus į prieš kelis mėnesius badavusį ir kirmėlių nualintą vaiką.

Jis sotus, laimingas, o artimiausiu metu jam bus atlikta reikalinga operacija, po kurios gyvenimas bus dar šviesesnis. Iš pradžių buvo kalbėta, kad moteris berniuką įsivaikino, tačiau dabar jau aišku, kad vaikas gyvena „Din Noed Hjaelp“ organizacijoje. Jos misija gelbėti vienišus, paliktus ir apleistus vaikus Nigerijoje.

Nuo dienos, kai berniuko gyvenimas apvirto aukštyn kojomis, praėjo pora mėnesių. Danės socialinio tinklo paskyroje patalpintoje nuotraukoje matosai, kad Hope vardą gavęs vaikas priaugo nemažai svorio ir visiškai nebepanšus į visų atstumtą ir apleistą mažylį.

„Kaip matote nuotraukoje, Hope iš tikrųjų džiaugiasi gyvenimu. Dabar jis turi 35 naujus brolius ir seseris, kurie juo labai rūpinasi, kartu žaidžia ir rūpinasi, kad jis jaustųsi saugus bei mylimas”, - rašė A. R. Loven.

„Tiesa“ anksčiau rašė, kad vos dviejų berniukas buvo išmesta siš namų ir tapo atstumtuoju. Jis gyveno gatvėje maždaug aštuonis mėnesius. Vaikas mito išėdomis, naktis ir dienas leisdavo po atviru dangumi.

Humanitarinės misijos dalyvė A. R. Loven sukrečiančiomis nuotraukomis pasidalino socailinėje erdvėje ir sukėlė tikrą audrą. Tūkstančiai žmonių panoro padėti vaikui ir vos per kelias dienas buvo buvo surinkta daugiau nei 106 tūkst. svarų.

2016 04 06 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt