penktadienis, rugsėjo 25 d.
Senelis, išmetęs anūkę iš 45 metrų aukščio, kaltinamas žmogžudyste per aplaidumą
tiesa.com
facebook nuotrauka

Pusantrų metukų amžiaus Chloe Wiegand mirtis sukrėtė visą pasaulį. Nuo 11 aukštų pastato aukščio laivo kritusios mažutės mergaitės gyvenimas baigėsi kai kruiziniam laivui Freedom of the Seas (Jūrų Laisvė aut. past.), kuriuo ji keliavo su šeima, prisišvartavus Puerto Rico San Juan uoste ji išsprūdo iš rankų ją laikiusiam seneliui.

Po ilgai vykusio tyrimo teismas nusprendė apkaltinti mažylės senelį žmogžudyste per aplaidumą. Salvatore Anello prieš teismą išgirsti nuosprendžio stos lapkričio 20 dieną.

Prieš tai Chloe tėvai kaltino kruizinio laivo įgulą, tikindami, kad šie pasielgė neatsakingai palikdami atvirą langą vėdinimui. Po incidento mergytė buvo išgabenta į vietos ligoninę, tačiau, nepaisant visų medicininio personalo dėtų pastangų jos gyvybė užgeso.     

Nors iš pradžių buvo pranešta, kad pusantrų metukų amžiaus Chloe išsprūdo ją laikiusiam seneliui Salvatore Anello iš rankų, šią informaciją neigia jų šeimos advokatas.    

Įvykio scenarijus, pasiekęs viešąją erdvę teigė, kad Chloe senelis Salvatore Anello mažylę pasodino ant ranktūrio, prieš kurį, jo manymu, buvo stiklas.

Chloe mėgo sėdėti prieš langą, nes taip žiūrėdavo, kaip jos vyresnėlis brolis žaidžia ledo ritulį ir barbendavo į ją nuo aikštelės skiriančias skaidrias apsaugas.

Lemtingą dieną Chloe esą padarė tokį pat veiksmą, tačiau stiklo prieš ją nebuvo, tad mažylė krito iš 45 metrų aukščio. 

2019 10 29 09:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt