sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Septynmečio slidinėjimo atostogos baigėsi mirtimi
tiesa.com

Britų šeimos atostogos viename Prancūzijos slidinėjimo kurortų baigėsi skaudžia tragedija. Septynerių metų Carwyn Scott-Howell, kaip manoma, užsimušė Alpėsi, kai slidinėdamas atsiskyrė nuo savo mamos ir vyresnės sesers.

Kaip pranešė dailymail.co.uk, šeima slidinėjo Flaino kurorto trasose, kai devynerių Antonia nugriuvo ir mama čiuoždama sustojo jai padėti. Tuo metu jaunėlis pasuko į miškingą vietovę ir ten pasiklydo, o vėliau užsimušė nukritęs ant stačių uolų.

Kodėl berniukas nusprendė čiuožti miškinga ir pavojinga vietove, tiksliai nėra žinoma. Spėliojama, kad galbūt vaikas pagalvojo, jog tai trumpesnis kelias iki viešbučio, kuriuo ne kartą buvo iš slidinėjimo trąsos sugrįžęs kartu su mama, sese ir devyniolikmečiu broliu. Kol kas žinoma, tik tiek, kad berniuko slidės buvo rastos tolokai nuo tos vietos, kur stūksojo pražūtinga uola.

Ši nelaimė sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, tad šeima išplatino viešą pranešimą, kuriame teigė, jog mažasis Carwyn buvo labai liksmas ir nuotaikingas vaikas, savo šypsena jis užkrėsdavo visus aplinkui. Be to septynmetis buvo patyręs slidininkas ir snieglentininkas, mat čiuožinėti pradėjo vos sulaukęs trejų.

Gedinti šeima artimiausiomis dienomis turėtų atgauti berniuko kūną, kurį tyrė teismo medicinos ekspertai. Kai tik procedūros bus baigtos, britai vyks namo, kur surengs gedulingą atsisveikinimo ceremoniją.

2015 04 13 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt