šeštadienis, sausio 23 d.
Šešerių metų berniukas mirė, kai jo tėvas egzorcizmo metu jį netyčia paskandino
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Pasak naujienų agentūrų tėvas teigė, kad maudydamas sūnų jame pamatė kažką „šėtoniško”.

Tėvas, pasak naujienų šaltinių, paskandino savo sūnų, kai maudydamas jį karštoje vonioje mėgino sūnui atlikti egzorcizmą.  

31 metų amžiaus Pablo Martinez policijai teigė, kad beprausdamas vaiką pamatė jame kažką „šėtoniško”, todėl laikė vaiko galvą po karšto vandens srove apie 5 - 10 minučių, kad į jo burną patektų karšto vandens.  

Tėvas ir jo žmona Romelia Martinez, kuri įvykio metu taip pat buvo su sūnumi ir tėvu, teigė, kad anksčiau savaitės metu sūnus elgėsi „demoniškai”.  

Pareigūnai vėliau rado mažametį berniuką nuogą lovoje, 15 % jo kūno dengė nudegimai, daugiausia lokalizuoti galvos, alkūnių ir pažastų srityse.  

Įvykis įvyko rugsėjo 26 dieną Tuscon, Arizonoje. Martinez buvo suimtas ir apkaltintas pirmo laipsnio žmogžudyste.  

Įvykio metu, kaip pasakoja šaltiniai, Romelia įėjo į vonios kambarį, išgirdusi iš ten sklindančius gurguliavimo garsus. Iš vonios kambario verkdamas išbėgo kitas šeimoje augęs vaikas. Įėjusi į vonios kambarį ji pamatė Martinez laikantį šešiamečio galvą po bėgančiu vandeniu.  

Ji pareigūnams teigė rėkusi, kad vyras sustotų, tačiau jis jai atšovė turįs tai padaryti.  

Teigiama, kad ji taip pat mėgino prisiskambinti pastoriui, tačiau nepavyko, tad paskambino 911. Tuo metu Martinez pylė ant berniuko šaltą vandenį ir mėgino jį gaivinti.

Atvykus policijai pora juos įsileido į namus, Martinez prisipažino, ką padaręs. Berniuko mirtis buvo konstatuota ligoninėje.

2019 10 03 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt