penktadienis, birželio 5 d.
Siaubą kelianti istorija: merginai atstūmus buvusį vaikiną, šis nukando jai lūpą (stiprių nervų skaitytojams)
tiesa.com

Beveik metus Kaylą Hayes (19) persekiojo labai skaudūs prisiminimai, susiję su buvusiu vaikinu Sethu Aaronu Fleury (23). Praėjusią savaitę Sethas buvo nuteistas 12 metų laisvės atėmimo bausme už tai, kad nukando savo buvusiai merginai, kuri atsisakė jį pabučiuoti, apatinę lūpą, rašo Yahoo.com.

K. Hayes vis dar gydosi fizines ir psichologines žaizdas, kurias patyrė tą skaudžią 2017-ųjų spalio 21-ąją. Mergina nusprendė atvirai prabilti apie tai, ką jai teko patirti, ir taip įkvėpti kitus su smurtauti linkusiais asmenimis gyvenančius nedelsti ir kreiptis pagalbos.

„Tą dieną mirė dalelė manęs. Prisimenu, kaip sėdėjau savo pačios kraujyje, didžioji dalis mano apatinės lūpos gulėjo ant kojos, burna degė iš skausmo, buvau sumišusi ir labai išsigandusi. Nežinojau, ar dar kada nors galėsiu parodyti savo veidą. Troškau, kad tos skausmo kupinos sekundės būtų mano paskutinės. Norėjau pasiduoti“, – feisbuke rašė Kayla.

Mergina su buvusiu vaikinu susitiko norėdami aptarti savo santykius ir galbūt susitaikyti. Kayla teigė, kad ji nė neketino atnaujinti santykių su buvusiuoju, tačiau sutiko susitikti.

Išgirdęs Kaylos planus, Sethas tiesiog pasiuto. Įtūžęs jis puolė prie merginos lūpų ir norėjo ją pabučiuoti, tačiau buvo atstumtas. Kaip tik tuo metu Sethas buvo įsikandęs į Kaylos apatinę lūpą. Nenorėdamas paleisti merginos, jis ją nukando.

Į ligoninę atvykusiai Kaylai buvo atlikta skubi plastinė operacija, tačiau jos metu gydytojams nepavyko prisiūti merginos lūpos.

[10569] 

„Viskas įvyko labai greitai. Niekaip nesupratau, kodėl jis taip supyko. Kaip sakiau anksčiau, nebuvau pasiruošusi su juo susitaikyti. Atstūmiau jį, tačiau pajutau, kaip jis įsikando į mano lūpą, – tęsė Kayla. – Po to ėmiau iš visų jėgų šaukti. Pamačiusi kraują nerimavau dėl savo gyvybės. Išstūmęs mane iš mano automobilio, jis užtrenkė duris ir paspruko iš įvykio vietos. Prisimenu vyro, tą dieną išgelbėjusio mano gyvybę, veido išraišką. Taip pat ir mielos vyresnio amžiaus moteriškės, prie kurios namų visa tai ir įvyko. Jie manimi rūpinosi, kol atvyko greitosios pagalbos darbuotojai.“

Nors Sethas ir pabėgo iš įvykio vietos, apie jį mergina tą vakarą girdėjo ne paskutinį kartą. „Kai atsidūriau greitosios pagalbos automobilyje, jis be paliovos man skambino. Kelionė į ligoninę, atrodo, trūko visą amžinybę. Be to, suvokiau netekusi to, kas taip svarbu kiekvienai moteriai – savo grožio“, – teigė Kayla.

Tikrą pragarą iškentusi Kayla nežinojo, kaip apie visa tai papasakoti savo mamai, kuri pirmą kartą svečioje šalyje atostogavo be savo dukros.

„Nenorėjau jai sugadinti poilsio, tad paskambinau jos draugei ir stengiausi pasakyti, kad jis man nukando lūpą, tačiau niekas nieko nesuprato, nes nesugebėjau aiškiai ištarti žodžių. Pravirkau ir padaviau telefoną už manęs sėdėjusiai moteriai ir paprašiau jos, kad papasakotų viską, kas nutiko“, – tęsė lūpos netekusi Kayla.

[10568]  

Tačiau net ir tą tikrą pragarą primenantį vakarą K. Hayes sugebėjo išlikti stipri. Kadangi artėjo Helovinas, Kayla su medicinos sesele juokavo, kad šventei jai nereikės jokio kostiumo – užteks tik nukąstos lūpos.

Tiesa, pakili nuotaika greitai dingo merginai supratus, kas iš tiesų nutiko. „Niekada gyvenime nebeatrodysiu taip, kaip anksčiau, o mano gyvenimas nuo šiol bus kitoks, – sakė ji ir pridūrė, kad kaip ir kitos smurto aukos, už tai, kas įvyko, iš pradžių Kayla kaltino save. – Tai nutiko dėl to, kad nenorėjau atnaujinti su juo santykių, nes supratau, kad jis nėra vertas manęs, o taip pasielgdamas jis tik dar kartą įrodė, jog neklydau. Be to, mačiau ženklus, kad iš šių santykių nieko gero nebus. Turėjau nuo jo sprukti gerokai anksčiau. Buvau jo nuosavybė, jis manipuliavo manimi tol, kol iš mano gyvenimo dingo visi man svarbūs žmonės. Diena, kai išsiskyrėme, buvo geriausia mano gyvenime. Tačiau kiek kitaip galvojo pats Sethas. Supratęs, kad neteko žmogaus, kurį gali kontroliuoti, jis pasikeitė.“

Nors mergina po truputį sugrįžo į įprastą gyvenimo ritmą, po šio žiauraus užpuolimo jį susigrąžinti nebuvo paprasta. „Buvau ką tik pradėjusi mokslus koledže, tačiau dabar esu labai atsilikusi. Dėl to, kad nelankiau paskaitų, netekau ir stipendijos“, – sakė ji.

Užpuolimas turėjo neigiamos įtakos ne tik jos akademiniams pasiekimams, bet ir vos nesužlugdė merginos pasitikėjimo savimi. „Būti jauna moterimi ir taip yra sunku, nes iš mūsų tikimasi netikroviškų dalykų, tad įsivaizduokite, kaip krito mano pasitikėjimas savimi netekus lūpos ir veidą papuošus randams“, – teigė ji.

Šis užpuolimas taip pat pakeitė merginos požiūrį į šeimą. Kayla pasakojo nebenorinti turėti vaikų, nes jai atrodo, kad sukūrusi šeimą ji tik dar labiau įsiutintų Sethą. „Jis taip pasielgė po to, kai atsisakiau jį pabučiuoti, tad įsivaizduokite, kas gali nutikti, jei jis kada nors sutiks mane vaikštančią su savo vaikais ir vyru“, – teigė mergina.

[10567] 

Šaltinis: Alfa.lt

2018 10 23 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt