šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Siaubinga kelionė: skrydžio metu užmigusi moteris pabudo užrakintame lėktuve apsupta aklinos tamsos
tiesa.com
facebook nuotrauka

Užmiegi skrydžio metu, o pabundi užrakintame orlaivyje aklinoje tamsoje. Būtent taip nutiko vienai moteriai, kuri skrido „Air Canada“ reisu. Kaip rašo „Independent“, moteris tikina skrydžio metu užmigusi ir buvusi palikta užrakinta lėktuve.

Kaip pasakojo Tiffani Adams, ji su kompanijos „Air Canada“ orlaiviu skrido iš Kvebeko į Torontą, šis skrydis trunka apie 90 minučių.

Anot moters, ji skrydžio metu užmigo, o pabudusi pastebėjo, kad aplinkui nieko nėra – lėktuvas buvo tuščias, išvalytas ir pastatytas Toronto oro uoste.

Kyla klausimų, kaip moteris galėjo būti palikta likimo valioje mieganti. „Aš užmigau maždaug įveikusi pusiaukelę. Pabudau maždaug vidurnaktį, po kelių valandų, kai nusileidome.

Buvo labai šalta, o aš sėdėjau savo kėdėje, buvo aklina tamsa“, – cituojama ji pranešime, paskelbtame „Air Canada“ kompanijos. T. Adams pasakojo iš pradžių pagalvojusi, kad tiesiog sapnuoja.

Nors moteris bandė prisiskambinti pagalbos, tačiau jos telefonas netrukus išsikrovė. Ji bandė įkrauti telefoną, tačiau lėktuve buvo išjungta elektra. Anot jos, galiausiai nelaimėlė nukeliavo iki piloto kabinos, o vėliau ir aptiko orlaivio duris.

Atidarius jas moteris išvydo, kad yra 50 pėdų virš žemės ir nesugebės nusileisti iš lėktuvo ant žemės. Moteris teigia negalinti pasakyti, kiek laiko praėjo po to, kai ji pamatė oro uosto darbuotoją ir prisikvietė pagalbos.

„Air Canada“ kompanijos atstovai patikino, kad pradėjo tyrimą siekdami išsiaiškinti, kaip moteris galėjo būti palikta viena užrakintame lėktuve.

2019 06 23 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt