antradienis, rugsėjo 29 d.
Šiaurės Korėjos žiaurumas: mirtį prišaukė muilo operos
tiesa.com

Pasaulio žiniasklaidoje Šiaurės Korėja dažniausiai dėmesio sulaukia dėl komiškų arba žiaurių naujienų, kurios retkarčiais pasiekia iš šios izoliuotos šalies. Šį kartą šalies vardas ir vėl nuskambėjo neigiamame kontekste. Niekam ne paslaptis, kad Šiaurės Korėjoje mirties bausmė gali būti skirta greitai ir netikėtai. Apie vieną tokį įvykį, kai šalies vadovas Kim Jong Unas myriop pasiuntė dešimt žmonių, pranešė vienas parlamento narys.

Anot jo, vadas įsakė sušaudyti dešimt aukšto rango Darbininkų partijos narių. Jiems buvo mesti kaltinimai turto grobstymu ir... Pietų Korėjos muilo operų žiūrėjimu. Kada bausmė buvo įvykdyta, žinių nėra. Spėjama, kad žiauri bausmė buvo skirta jo dėdės, kuriam egzekucija buvo įvykdyta praėjusį pavasarį, įtakai sunaikinti. Žiniasklaidos teigimu, mirties bausmė sušaudant – naujas KIm Jong Uno bandymas užsitikrinti Šiaurės Korėjoje absoliučią valdžią.

„Tiesa“ primena, kad Šiaurės ir Pietų Korėjos jau daug metų konfrontuoja ir nuolat balansuoja ant karo slenksčio. Tad bet kokios sąsajos su Pietų Korėja, Šiaurėje gyvenantiems žmonėms, gali užtraukti negailestingas bausmes.

Šiaurės Korėjos lyderis kurį laiką buvo dingęs iš viešumo. Netgi pasklido gandai apie perversmą arba rimtą ligą, kuria serga Kim Jong Unas. Tačiau visai neseniai buvo paskelbta informacija, kad didysis vadas sveiksta po rugsėjį jam atliktos operacijos, kurios metu iš kojos buvo pašalinta cista.

Viešumoje Šiaurės Korėjos lyderis pasirodė po 40 dienų viename viešame renginyje. Jis šlubčioje ir ėjo pasiremdamas lazda.

2014 10 29 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt