pirmadienis, spalio 26 d.
„Skrydis iš pragaro“ arba ką reiškia akistata su mirtimi lėktuve
tiesa.com

Antradienį nepavydėtinoje situacijoje atsidūrė vieno keleivinio lėktuvo salone buvę žmonės, kurie tikina atsidūrę akistatoje su mirtimi.

Incidentas įvyko tarptautiniame Denverio (JAV) oro uoste apie 20 val. vietos laiku (3 val. JK laiku), kai jame nusileido iš Detroito atvykęs skrydžių bendrovės „Delta Airlines“ lėktuvas. Jam palietus žemę salone staiga pasklido tiršti dūmai dūmai, pasidarė tamsu ir kilo panika.

„Žmonės rėkė, kodėl neatidaromos durys, kodėl neiškrenta deguonies kaukės. Skrydžių palydovė liepė visiems gulti ant grindų ir užsidengti burnas“, – pasakojo įspūdžius orlaivio salone buvės Aj Davidson’as.

Keleiviai galiausiai iš salono paspruko pro avarinius išėjimus – jie šliuožė nelaimės atveju išsiskleidžiančiais pripučiamais laiptais, šoko ant žemės nuo lėktuvo sparnų.

„Tai buvo skrydis iš pragaro, tačiau mes esame dėkingi, kad tai neįvyko lėktuvui esant ore. Būtų buvę daug blogiau“, – sakė vienas iš keleivių Jim’as McManus’as.

Oro uosto tarnybos aiškinasi incidento aplinkybes. Jau paskelbta, kad dūmai pasklido iš kondicionieriaus angų, tačiau liepsnos nebuvo pasklidusios.

2018 05 09 16:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt