pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
Socialinių tinklų milžinė „Facebook“ pakeitė pavadinimą
Alfa.lt
Facebook

Amerikiečių kompanija „Facebook“ keičia pavadinimą į „Meta“. Tai ketvirtadienį tiesioginiame internetiniame pristatyme paskelbė jos įkūrėjas Markas Zuckerbergas.

„Dabar vadinamės „Meta“, – sakė jis ir pridūrė, kad nepaisant prekės ženklo keitimo, „[bendrovės] misija lieka ta pati – suburti žmones“. Naujos įmonės logotipas bus mėlynos spalvos begalybės ženklas.

M. Zuckerbergo teigimu, kol kas visos programėlės ir prekės ženklai, o tai, be to paties pavadinimo socialinio tinklo, „Instagram“ nuotraukų paslaugos ir „WhatsApp messenger“, išliks tokie patys, tačiau „laikui bėgant vartotojams nebereikės „Facebook“ (kaip socialinio tinklo – red.), kad naudotų kitus produktus“.

„Facebook“ įkūrėjas paaiškino, kad naujasis korporacijos pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio „po“ ir rodo, kad įmonė visada turi kur augti. Pristatymo metu jis kalbėjo apie vadinamosios „metavisatos“ koncepciją, kuri apims virtualios ir papildytos realybės elementus. Kaip pavyzdį jis pademonstravo, kaip vartotojas gali dalyvauti koncerte, kuris vyksta tiek gyvai, tiek virtualioje erdvėje. Šis projektas gali padėti atverti naujas kūrybines, socialines ir ekonomines galimybes.

2021 10 29 09:35
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt