pirmadienis, balandžio 6 d.
Socialiniuose tinkluose sklindančios patyčios vos nesibaigė mirtimi - įspėkite vaikus
tiesa.com
pixabay.com

Socialinėje platformoje Snapchat siautėję bendraamžių dėka penkiolikmetė Amber Panozz mėnesių mėnesius leido ligoninėje dėl ilgą laiką trukusių patyčių sukelto badavimo. Mergaitė, patyrusi didžiulį stresą ir nerimą nustojo valgyti.

Pasibaisėję tėvai matė Snapchat platformoje pasklidusį vaizdo įrašą, kuriame jų dukrai sakoma: „tu privalėsi nusižudyti”. Pasak Amber tėvų, Michellės ir Aarono Panozzų, būtent šis vaizdo įrašas ir tapo lemtingu.

Snapchat platformoje paviešintų klipų serijoje merginos rėkia ir necenzūriniais žodžiais plūsta bendraamžę: „Jei tave pamatysiu, Amber, tu nuskęsi. Žinai ką? Tu privalėsi nusižudyti, nes visi tavęs nekenčia” - sako viena. Netrukus prisidėjusi jos draugė rėkia: “visi tavęs s*****ai nekenčia, visi nori tave nužudyti, nes tu - maža s*****a k**ė”.

Merginos tėvai pasakoja, kad šios patyčios prasidėjo mergaitei būnant 11-kos metų, šeimai pakeitus gyvenamąją vietą. Jie pakeitė tris mokyklas, tačiau patyčios tik stiprėjo. Panozzų šeima pasakoja, kad trečioje pagrindinėje mokykloje mergaitę buvo užpuolę ne tik verbaliai, bet ir fiziškai.

Kol vaizdo įrašo iš Facebook platformos, kurioje juo pasidalino šeimos draugas, nebuvo išimtas dėl socialinio tinklo politikos, jis buvo peržiūrėtas 70,000 kartų.

2019 02 20 16:40
Spausdinti