sekmadienis, liepos 5 d.
Statistika: pavojingiausi Vokietijos miestai
tiesa.com

Vokietijoje paskelbta statistika, kuri atsako į klausimą, kuriuose šalies miestuose saugiausia gyventi, o kuriuose nusikalstamumo rodikliai – pavojingai aukšti. Duomenis paviešino portalas thelocal.de.

 Reiktų pradėti nuo to, kad praėjusiais, 2013-aisiais metais, Vokietijoje buvo įvykdytarekordiškai daug nusikaltimų. Statistikos matas – kiek nusikaltimų tenka 100 tūkst. gyventojų. Remiantis tokiais skaičiavimais, pats pavojingiausias ir nesaugiausias miestas – Frankfurtas prie Maino. Čia 100 tūkst. žmonių tenka net 16,292 nusikaltimai. Didžioji dalis jų įvykdoma oro uosto prieigose. Berlynas bei Diuseldorfas taip pat pateko į nesaugiausių miestų trejetuką.

Tuo tarpu Bavarijoje yra gerokai saugiau nei Šiauriniame Reino-Vestfalijos regione. Bavarijoje nusikalstamumo lygis net 40 proc. žemesnis nei Vestfalijoje.

Saugiausias Vokietijos miestas – Miunchenas. Šiame mieste 100 tūkst. gyventojų tenka 7,400 nusikaltimų.

Vokietijos pareigūnai apgailestavo, kad pastaraisiais metais šalyje ypač padaugėjo plėšimų ir nusikaltimų, susijusių su vaikų pornografija. Tačiau jie taip pat teigė, kad nors ir stengiasi kovoti su nusikaltėliais, tačiau jų gretose per mažai žmonių. Tad tikėtis, kad situacija greitu metu pasikeis, neverta.

2014 06 04 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt