ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Sudužo į Siriją skridęs Rusijos kariškių lėktuvas
tiesa.com

Ankstų Kalėdų rytą Juodojoje jūroje sudužo Rusijos lėktuvas, į Siriją skraidinantis kariškius, katastrofos metu žuvo beveik šimtas žmonių.

Nelaimė įvyko 5.20 val. vietos laiku (2.20 val. JK). Iš Rusijos sostinės Maskvos į Sirijos Latakijos provinciją skridęs lėktuvas TU-154 nukrito į Juodają jūrą. Nelaimė įvyko po to, kai orlaivis pusiaukelėje nutūpė kurortinio Sočio oro uoste ir čia pasipildęs kuro atsargas pakilo tolimesnei kelionei bei po 20 minučių dingo iš oro erdvės stebėtojų radarų.

Jau aptiktos karinėms oro pajėgoms priklausančio lėktuvo nuolaužos. Jos pastebėtos už maždaug puasntro kilometro nuo kranto, 50-70 metrų gylyje.

Išgyvenusiųjų nerasta.

Lėktuvu iš viso skrido 92 žmonės. Dauguma iš jų – karinio Aleksandrovo ansamblio (choras, orkestras, šokėjai) nariai, kurie, pasak Rusijos gynybos ministerijos atstovo, skrido surengti naujametinį pasirodymą Sirijoje dislokotiems Rusijos kariškiams. Lėktuve taip pat buvo keli žurnalistai, įgulos nariai.

Sąlygos skrydžiui katastrofos metu buvo palankios. Pradėtas nelaimės tyrimas, aiškinamasi, ar buvo laikytąsi oro eismo saugos reikalavimų.

2016 12 25 08:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt