šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Suimtas šuns kostiumu vilkėdamas Sibiro haskį prievartavęs vyras
tiesa.com
pixabay.com

„Sulaikytas 21-erių metų amžiaus vyras vardu Christian Nichols, kuris, apsirengęs juodai baltu Sibiro haskio kostiumu prievartavo haskių veislės šunį, o šiam bandant pabėgti jį daužė sekso žaislu” - praneša dienraštis The Mirror.

Vyras suimtas, kai paaiškėjo, kad jis savo namuose Floridoje apsirengęs šunimi lytiškai santykiavo su augintiniu ir tai filmavo. Pasak teismui žinomos informacijos policijos pareigūnai vyrą sulaikė po to, kai į jų rankas pakliuvo filmuota įvykio medžiaga. Ši medžiaga pakliuvo ir į interneto platybes.

Vyras teisiamas kaltinant žiauriu elgesiu su gyvūnais. Tyrimas buvo pradėtas Sausio 25-tą dieną, o arešto vyras sulaukė šį pirmadienį. Detektyvai, „sulaukę pranešimo iš susirūpinusio piliečio gavo kopijas nuotraukų bei video medžiagos, kurioje užfiksuota, kaip haskio kostiumu apsirengęs vyras lytiškai santykiauja su haskių veislės šunimi ir gyvūną prievartauja įvairiais sekso žaislais” vyrą sulaikė.

Jų teigimu „šuo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje yra panikos būklėje, jam bandant pabėgti Christian Nichols jį mušė sekso žaislais”.

Vyras pripažino kaltę sulaikymo metu, ir buvo išvežtas tiesiai į įkalinimo įstaigą.

Kiek laiko vyras joje praleis šiuo metu nėra žinoma.

Haskių veislės šuo vardu Ember ir kiti C. Nicholso augintiniai perduoti tarnyboms.

2019 02 13 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt