sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Sulaukęs 29-erių metų mirė daugiau nei 400 kilogramų svėręs realybės šou žvaigždė Šonas Milikenas
tiesa.com
twitter nuotrauka

Šonas Milikenas yra pranašavęs, kad trisdešimties - nesulauks. 29-erių metų vyras ligoninėje nuo infekcijos sukeltų komplikacijų mirė sekmadienį.

Šono tėvas Matas savo facebook paskyroje rašė: „Sekmadienį jam buvo sunku kvėpuoti, jiems pavyko jį atgaivinti, tačiau netrukus sustojo jo širdis”. Tėvas pridėjo, kad jo sūnus buvo „puikus vyras” ir „geraširdis” žmogus.

Šonas neseniai svėrė 408 kilogramus - buvo toks sunkus, kad išstovėti tegalėjo 30 sekundžių. Apkūnus vyras buvo nuo vaikystės, maistu jis malšindavo stresą po tėvų skyrybų, vėliau mokykloje patyręs į lovą jį paguldžiusią traumą pasiekė beveik 200 kilogramų svorį.

Šonas televizijos laidoje „My 600lb Life” pasirodė 2016 metais. Jis pasakojo, kad nori gydytis, nes nebėra tikras, ar išgyvens iki trisdešimto gimtadienio. „Kas rytą mane pasitinka realybė, koks aš didelis. Nebegaliu nė pajudėti. Turiu šlapintis į prie lovos esantį kibirą . Atsistoti galiu, tačiau žengti pavyksta tik žingsnį ar du, tad visados lieku lovoje”.

Šono mama Renė mirė 2017 metais. Ji pasakojo, kad sūnų turi prausti nuo kojų pirštų iki galvos - atsivėrusios pragulos reikalavo priežiūros, kad neįsimestų infekcija. „Aš - kalinė” - sakė moteris. „Noriu, kad tai baigtųsi, nė nesapnavau, kad toks galėtų būti mano gyvenimas”

2019 02 20 10:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt