sekmadienis, gegužės 31 d.
Supykęs dėl žmonos neištikimybės tėvas nužudė penkis jų vaikus
tiesa.com
facebook nuotrauka

Subyrėjus santuokai, Timothy Jones Jr pyktį išliejo ant tų, kuriuos turėjo saugoti - savo vaikų.

Timothy Jones gyvenime matė visko - nusiritęs į patį dugną po sudėtingos vaikystės vyras kalėjime atrado religiją ir, rodos, apvertė savo gyvenimą aukštyn kojomis - tapo rūpestingu vyru bei tėvu penkiems mažyliams.

Būdamas vos 22 darbe jis susipažino su savo būsima žmona, tuomet devyniolikos metų amžiaus Amber Kyzer. Timothy tuo metu dirbo pramogų parke, tačiau siekė karjeros IT srityje, turėjo griežtas moralines nuostatas, tad atrodė, jog bus tikras šeimos vyras.

Netrukus jie susituokė ir Amber pastebėjo, kad jaunasis jos vyras turi labai griežtą nuomonę apie tai, kaip turėtų elgtis vedusi moteris - jis norėjo, kad jos drabužiai visad būtų konservatyvūs ir, svarbiausia, kad Amber augintų daug vaikų.

Tokią griežtą discipliną jis taikė ir savo vaikams - šešerių metų amžiaus Nahtahn, aštuonerių Merah, septynerių Elias, dvejų Gabriel bei vienerių Abigail Elaine.

Katastrofiškas laikas atėjo kai nebepakęsdama represyvaus vyro Amber permiegojo su jų devyniolikmečiu kaimynu. Santuoka žuvo, Timothy ėmė svaigintis ir lieti pagiežą ant vaikų. Vienos tokių bausmių metu Timothy nužudė šešerių metų amžiaus Nahtahną. Vėliau pasmaugė likusius keturis. Merah paskutiniai žodžiai buvo „aš tave myliu”.

Nors iš pradžių atrodė, kad vyras nuo mirties bausmės išsisuks, vis dėl to tyrėjams pavyko pasiekti, kad jam būtų skirta mirties bausmė. 

Vyras prisipažino nužudęs vaikus namuose, o po to važiavęs su jų kūnais per kelias valstijas iki pat Alabamos, kur vaikų palaikus užkasė.     

Vaikų mama Amber Kyzer vyrą teisme bandė ginti ir maldavo neleisti vaikų tėvui paskirti mirties bausmės.   

Žiuri vis dėl to nusprendė, kad vyras yra kaltas dėl penkių mažamečių žmogžudysčių ir pasiekė, kad vyrui būtų skirta mirties bausmė.       

Jones buvo sulaikytas eismo saugos pareigūnų Misisipėje ir nuvedė juos prie vaikų kūnų. Jie buvo suvynioti į šiukšlių maišus.       

Duodamas parodymus penkių vaikų tėvas teigė, kad  šešerių metų amžiaus Nahtahnas mirė netyčia, kai T. Jones jam liepė daryti fizinius pratimus kaip bausmę už sulaužytas rozetes.   

Vyras vaiką vertė sportuoti tol, kol šis nuo išsekimo prarado sąmonę, sukniubo ir mirė.    

T. Jones advokatai teigė, esą šis užaugo agresijos kupinuose namuose, kur jį prižiūrėjo šizofrenija serganti motina, o vėliau patyrė kaukolės bei smegenų sužalojimus.       

Teismo psichiatro teigimu tėvas priėmė sprendimą, motyvuodamas, kad vaikams bus geriau, jei jie visi bus kartu, kai jį išsiųs į kalėjimą.      

Jo advokatas teigė, kad tėvas nuoširdžiai tikėjo, kad vaikams bus geriau danguje ir todėl vyras negali būti kaltas, nes žmogžudystė - kai žudai ką iš neapykantos, o žudymas iš meilės yra beprotystė.       

Tyrėjai šį argumentą atmetė, sakydami, kad Jones savo vaikus išnaudojo reguliariai, o Nahtahną nužudė iš įsiūčio.     

Vėliau pareigūnai vyro mašinoje rado raštelį, kur vyras buvo užsirašęs būdus atsikratyti kūnais. Ten buvo frazės „išlydyti kūnus” bei „sutrinti kaulus į dulkes arba smulkiai supjaustyti”.     

Kai teismui buvo pateikti visi įrodymai, tyrėjas Rick Hubbard atmetė T. Jones advokatų argumentus, esą vyro realybės suvokimas yra stipriai iškreiptas ir paskelbė: „Šis vyras - ne šizofrenikas. Šis vyras žino, kas yra blogai, o kas - gerai. Jis pasirinko blogai. Kai buvo rasti kūnai, jis vis dar kalbėjo apie savo įsiūtį”.    

Mirties bausmė vyrui bus įvykdyta lapkričio mėnesį.

2019 08 11 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt