ketvirtadienis, birželio 24 d.
Supykęs, kad dovanų gavo BMW, o ne „Jaguar“, vaikinas nusprendė automobilį nuskandinti
tiesa.com
stop kadro nuotrauka

Sunku įsivaizduoti, kad kažkas, gavęs dovanų automobilį, liktų nepatenkintas. Tačiau būtent taip nutiko Indijoje, kur dovanų iš tėvų gavęs BMW M3, jaunuolis supyko, mat troško vairuoti „Jaguar“. Supyko taip smarkiai, kad ėmė ir nuskandino automobilį upėje.

Šiaurės Indijoje nutiko precedentų neturintis įvykis. Jaunuolis, gavęs dovanų naujutėlį BMW M3, pasijuto dėl to nelaimingas, ir nusprendė automobilį įmesti į upę, taip pamokydamas esą netikusią dovaną išrinkusius tėvus.

Kaip paaiškėjo, vaikinas svajojo apie „Jaguar“, tačiau jo gimtadieniui negavo. Teigiama, kad Indijoje minėtas BMW kainuoja apie 49 tūkst. JAV dolerių, o „Jaguar“ yra kiek brangesnis – 70 tūkst. JAV dolerių.

Tiesa, vaikinas, įritinęs automobilį į upę, vėliau šoko jo gelbėti ir prisijungė prie kitų vairuotojų, bandžiusių sulaikyti plaukiantį automobilį ir neleisti jam įstrigti aukštoje žolėje.

Teigiama, kad policijos pareigūnai tiria įvykį,tačiau vaizdo įrašas, kurį nufilmavo pats išlepintas jaunuolis, pasklido po visą pasaulį.

Matyt, nieko nuostabaus, kad ne vienas apkaltino vaikiną nedėkingumu ir prastu išsiauklėjimu.

2019 08 14 12:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt