antradienis, liepos 14 d.
Tą pačią dieną toje pačioje ligoninėje identiškos dvynės susilaukė sūnų
tiesa.com

Prieš kiek daugiau nei devynis mėnesius išsipildė didžiausia identiškų dvynių Jalynne April Crawford ir Janelle Ann Leopoldo svajonė. Abiejų moterų įsčiose beveik tuo pat metu užsimezgė gyvybės.

„Gavusi iš sesers žinutę, kad ji taip pat laukiasi, negalėjau nustoti šypsotis, – portalui People.com pasakojo Jalynne, kuri apie savo nėštumą sužinojo keturiomis dienomis anksčiau. – Iš pradžių mano kūnas nuėjo pagaugais. Pagalvojau, kad tai – labai keista. Po kelių sekundžių sulaukiau sesers skambučio. Jai pranešus džiugią žinią, negalėjau nustoti dėkoti Dievui už šias mums suteiktas dovanas.“

Šios abiejų moterų gyvenimus pakeitusios naujienos buvo labai lauktos ir šiltai sutiktos, kadangi tiek Jalynne, tiek Janelle troško tapti mamomis, tačiau pastoti buvo nelengva. Jalynne pasakojo, kad jos sesuo Janelle turėjo vaisingumo problemų, jai buvo diagnozuotas policistinis kiaušidžių sindromas, be to, Janelle nėštumas buvo ektopinis. Tai reiškia, kad apvaisinta kiaušialąstė įsitvirtino ne gimdos sienelėje, o kitame audinyje. O Jalynne prieš tai patyrė net du persileidimus.

Lyg to nebūtų gana, su vaisingumo problemomis susidūrusias moteris pakirto dar viena tragedija – pernai mirė jų sesuo Jennifer Pippin. Nepaisant visko, moterys nepasidavė, neprarado vilties tapti mamomis ir toliau meldėsi, kad tik kada nors jos kartu galėtų patirti tą vaikelio laukimo džiaugsmą. Į dvynių Janelle ir Jalynne maldas pagaliau buvo atsakyta.

Džiaugsmingu laukimu gyvenusios moterys tik kiek vėliau suprato, kad jų kelyje atsirado dar viena nedidelė problema. Jalynne ir Janelle tėvai, dalyvavę visuose savo atžalų gimdymuose, negalėjo vienu metu būti šalia abiejų dukterų, kadangi jos gyveno skirtinguose JAV miestuose.

Jalynne su vyru, profesionaliu beisbolo žaidėju Brandonu Michaelu Crawfordu, įsikūrė Arizonoje, o Janelle su antrąja puse Jasonu Sergio Leopoldo gyvena Kalifornijoje. Poros susipažino 2005-aisiais, kai studijavo universitete.

„Kad abu tėvai galėtų būti su mumis, o mes norėjome, jog taip ir būtų, supratome, kad teks gimdyti tą pačią dieną ir dar toje pačioje ligoninėje, – tęsė Jalynne, kuri apsidžiaugė gydytojui davus tam leidimą. – Kadangi abi pastojome beveik tuo pat metu, o gimdymo laikas skyrėsi vos keliomis dienomis, gydytojas patvirtino, kad mudvi galime gimdyti tą pačią dieną.“

Tada Janelle su savo šeima susikrovė daiktus ir, iki lemtingos dienos likus šešioms savaitėms, apsigyveno Arizonoje.

Taigi, birželio 18 d., 39-ą nėštumo savaitę, moterys, jų antrosios pusės ir tėvai atvyko į gydymo įstaigą. Jalynne sūnelį pagimdė ryte, o jos dvynė sesuo Janelle po kelių valandų taip pat susilaukė berniuko. Netrukus po to seserys buvo perkeltos į šalimais esančias palatas.

„Visi labai domėjosi, kaip nusprendėme, kuri gimdys pirma. Kadangi aš esu keliomis minutėmis vyresnė, pirma pastojau, ši teisė atiteko man“, – prisiminė Jalynne ir pridūrė, kad šią dieną ji ir jos sesuo prisimins visą likusį gyvenimą.

Jalynne pagimdė sūnų Brysoną Ryderį, o Janelle – Jace‘ą Alaną. Nors mažyliams dar tik trys mėnesiai, juodu, kaip teigia mamos, jau tapo geriausiais draugais.

Keturias atžalas auginanti Jalynne teigė, kad daugiau vaikų turėti nebeplanuoja. Kiek kitaip mąsto jos sesuo Janelle su vyru, kuriems sūnelis Jace‘as yra antrasis vaikas. Juodu svajoja apie didelę šeimą.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 09 23 03:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt