pirmadienis, spalio 18 d.
Talibanas pirmą kartą išplatino dabartinę laikinosios vyriausybės vadovo nuotrauką
Alfa.lt
Twitter@IeaOffice
Mohammadas Hasanas Akhundas

Afganistaną kontroliuojantis Talibano judėjimas pirmadienį pirmą kartą išplatino dabartinę laikinosios Afganistano vyriausybės vadovo mulos Mohammado Hasano Akhundo nuotrauką. Ją savo „Twitter“ puslapyje paskelbė radikalų Dohos biuro atstovas Mohammadas Naeemas.

Pirmoji oficiali vieno iš pirmaujančių Talibano lyderių nuotrauka padaryta neseniai. Šalia jos yra toks prierašas: „Ponas mula Muhammadas Hasanas Akhundas, Afganistano Islamo Emyrato ministras pirmininkas. Prezidento rūmuose“.

Anksčiau regioninė žiniasklaida išplatino senas M. H. Akhundo nuotraukas, kuriose jis pristatomas kaip juodaplaukis su tvarkinga juoda barzda. Daugelis šių vaizdų buvo padaryti, kai, būdamas Talibano užsienio reikalų ministru, M. H. Akhundas 1999 m. lankėsi Pakistane ir kur susitiko su tuometiniu ministru pirmininku Nawazu Sharifu, pirmadienį pranešė Pakistano telekanas „Geo TV“.

Naujoje nuotraukoje matyti pagyvenęs žilaplaukis vyras su ilga balta barzda, kurio išvaizda labai skiriasi nuo anksčiau išplatintų nuotraukų.

Kaip pabrėžė vietos spauda, ​​nėra tiksliai žinoma, kaip dabar atrodo daugelis Talibano lyderių. Laikraštis „Hindustan Times“ nurodo, kad yra labai mažai Talibano aukščiausiojo lyderio Hibatullah Akhundzados nuotraukų ir tik viena oficiali, kurią talibai nuolat skelbia. Tuo pačiu metu nėra aišku, kuriuo metu ji padaryta.

2021 09 14 08:01
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt