ketvirtadienis, gegužės 28 d.
Tamsioji interneto pusė: nuo prekybos ginklais, narkotikais ir samdomais žudikais jus skiria vos keli pelytės paspaudimai
tiesa.com
facebook nuotrauka

Paauglys iš Britanijos Kyle Davies naudojo resursus vien iš interneto tam, kad suplanuotų žudynes, kokių dar nematė niekas.

Jis tebuvo moksliukiškos išvaizdos paauglys iš Britanijos, besiruošiąs mokykliniams egzaminams. Tačiau savo miegamąjame Kyle Davies lindėjo interneto dalyje, pasaulio pramintoje Dark Web ir planavo žudynes, nustelbsiančias viską, ką matė Amerika.

Dark Web - tai interneto dalis, kuria naudojasi ir kontroliuoja nusikalstamo pasaulio atstovai. Vos kelių mygtukų paspaudimu jis užsisakė ginklą, kulkų ir visko, ko tik širdis geidė. Be visa ko - su pristatymo į namus paslauga.

Sunday People žurnalistai atliko tyrimą, siekdami išsiaiškinti, ar iš tikrųjų tai padaryti - taip lengva. Jų išvados - užsisakyti kovinės artilerijos, narkotikų ar net samdomą žudiką užtenka vos 10 minučių.

Ir visa tai - nepakėlus sėdimosios nuo kėdės.

Jungtinėje Karalystėje vos per 5 minutes portalo Mirror žurnalistai aptiko skelbimą, parduodantį Glock pistoletą bei kulkas už £550 - su pristatymu!

Na, o internetinė parduotuvė The Armory siūlo ir automatus FNH scar už £2,608 bei SIX8 už £2,000.

Standartinė Europietiško paso kaina - £3,000, na, o samdomi žudikai, besigiriantis kariuomenėje įgytomis žiniomis tikslios savo kainos.

Žinoma, nusipirkti šias paslaugas galima ir nepateikus amžių patvirtinančio dokumento.

2019 08 11 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt