pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Tėvai įspėjami dėl internetu plintančio naujo pavojingo „iššūkio”: vaikai laistosi verdančiu vandeniu
tiesa.com
facebook nuotrauka

Ne vienas tėvas ima rautis plaukus kai atžala pradeda kopijuoti naujas madas ir žiaurius pokštus, pamatytus interneto erdvėje. Pastaruoju metu masiškai plisti pradėjęs „karšto vandens iššūkis” - itin pavojingas.

Vienuolikos metų amžiaus Billy Oliver patyrė antro bei trečio laipsnių nudegimus po to, kai jam miegant draugas ant berniuko nugaros išliejo verdantį vandenį.  

Billy nakvojo pas draugą ir, nežinodamas, pateko į pinkles - apie 02:30 ryto pakilęs iš lovos jo draugas juokdamasis išpylė ant vaiko nemažai ką tik užvirusio vandens - tačiau pasekmės nebuvo tokios juokingos.  

Berniukui buvo stipriai nudeginta nugara, kaklas, pečiai ir rankos.  

Billly mama Patricia Oliver socialiniame tinkle išreiškė savo pasipiktinimą dėl šios itin kvailos naujos vaikų mados. Ji rašė: „jis (Billy aut.past) nuėjo miegoti ir pabudo, kai draugas ant jo ėmė pilti verdantį vandenį ir juoktis, kol mano vaikas kovojo mėgindamas nusiimti drabužius.  

Žmonės, prašau pasikalbėti su savo vaikais, nes tai - kažkoks košmaras. Jis užvirė vandenį ir išpylė ant mano miegančio vaikelio.”  

Billy šiuo metu gydomas ligoninėje, kur medikai kovoja su antro bei trečio laipsnio nudegimais, nusėjusiais jo kūną.  

Patricia rašė: „jie tai laiko „iššūkiu”! Žmonės, prašau, pasikalbėkite su vaikais. Aš išgyvenu košmarą, o apie šį „iššūkį” nieko nežinojau.  

Vaiko, išpylusio verdantį vandenį ant Billy mama buvo sulaikyta, nes po įvykio delsė ir nenorėjo nukentėjusiam vaikui iškviesti greitosios medicinos pagalbos.  

2019 07 31 09:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt