trečiadienis, liepos 8 d.
Tėvas bandė parduoti dukrelę pedofilams
tiesa.com

Itin griežta bausme nuteistas vyras, kuris ketino užsidirbti parduodamas savo keturmetę dukrą seksualiniam išnaudojimui.

Amerikietis Andrew James’as Turley (30 m.) sulaikytas po to, kai internete 2015 metais išplatino skelbimą apie galimybę užsiimti seksu su jo dukrele, kuria – vos 4 metukai. Šis skelbimas patraukė ir Houston’o policijos pareigūnų dėmesį.

Vienas iš jų apsimetė susidomėjusiu asmeniu ir su skelbimo autoriumi sandorio detales derino susirašinėdamas elektroniniu paštu. A. James’as Turley savo dukrą pristatė „jaunesne nei 10 metų, o paklaustas, ar mergaitė tam ne ne per jauna, tėvas atsakė, kad „galbūt per jauna, bet viskas turėtų būti OK“.

A. James’as Turley. Houston police nuotr.

Vyras tikino, kad prieš susitikimą dukrai sugirdytų migdomųjų vaistų.

Jis už dvi valandas, praleistas su mergaite, prašė tūkstančio JAV dolerių (apie 700 £).

Kai po priedanga dirbęs pareigūnas pasirodė sutartoje vietoje – bute, kuriame mergaitė gyveno su savo motina – jį pasitiko A. James’as Turley. Mažylė buvo miegamajame ant lovos, nuoga mergaitė buvo apklota antklode, miegojo ir į aplinką nereagavo.

To užteko, kad vyras būtų sulaikytas ir apkaltintas prekyba vaiku bei vaiko įtraukimu į prostituciją.

Už kiekvieną nusikaltimą jam skirta po 30 metų kalėjimo – jeigu išgyvens, A. James’as Turley į laisvę išeis tik būdamas 90-ies. Tiesa, jam palikta galimybė 2060 metais pateikti prašymą paleisti iš kalėjimo anksčiau laiko.

Mergaitės motina apie vyro sumanymą nieko nežinojo. Jis gyveno atskirai nuo šeimos ir tik retkarčiais galėjo matyti savo dukrą.

2018 03 26 13:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt