ketvirtadienis, spalio 1 d.
Tėvas, nužudęs penkis savo vaikus, greičiausiai sulauks mirties bausmės
tiesa.com
facebook nuotrauka

Timothy Jones Pietų Karolinos valstijoje nužudė vieną savo vaikų bausmės metu ir tada pasmaugė likusius keturis. 

Jis pripažintas kaltu dėl penkių vaikų nužudymų. Vaikų kūnus Timothy sukrovė į šiukšlių maišus ir užkasė.   

Vyras prisipažino nužudęs vaikus namuose, o po to važiavęs su jų kūnais per kelias valstijas iki pat Alabamos, kur vaikų palaikus užkasė.   

37-erių metų amžiaus informacinių technologijų inžinierius po išsiskyrimo su žmona laimėjo kovą dėl vaikų globos.   

Jis teigė esąs nepakaltinamas ir jo veiksmai buvo įtakoti beprotybės.  

Žiuri vis dėl to nusprendė, kad vyras yra kaltas dėl penkių mažamečių žmogžudysčių, tyrėjai siekia, kad vyrui būtų skirta mirties bausmė.   

Jones buvo sulaikytas eismo saugos pareigūnų Misisipėje ir nuvedė juos prie vaikų kūnų. Jie buvo suvynioti į šiukšlių maišus.   

Duodamas parodymus penkių vaikų tėvas teigė, kad  šešerių metų amžiaus Nahtahnas mirė netyčia, kai T. Jones jam liepė daryti fizinius pratimus kaip bausmę už sulaužytas rozetes.   

Po Nahtahno mirties T. Jones pasmaugė likusius keturis savo vaikus: aštuonerių Merah, septynerių Elias, dvejų Gabriel bei vienerių Abigail Elaine. Merah paskutiniai žodžiai buvo „aš tave myliu”.  

T. Jones advokatai teigė, esą šis užaugo agresijos kupinuose namuose, kur jį prižiūrėjo šizofrenija serganti motina, o vėliau patyrė kaukolės bei smegenų sužalojimus.   

Teismo psichiatro teigimu tėvas priėmė sprendimą, motyvuodamas, kad vaikams bus geriau, jei jie visi bus kartu, kai jį išsiųs į kalėjimą.   

Jo advokatas teigė, kad tėvas nuoširdžiai tikėjo, kad vaikams bus geriau danguje ir todėl vyras negali būti kaltas, nes žmogžudystė - kai žudai ką iš neapykantos, o žudymas iš meilės yra beprotystė.   

Tyrėjai šį argumentą atmetė, sakydami, kad Jones savo vaikus išnaudojo reguliariai, o Nahtahną nužudė iš įsiūčio.     

2019 06 05 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt