ketvirtadienis, liepos 2 d.
Tragedija JAV pašiurpino pramogų mėgėjus (Įspėjimas: video gali šokiruoti!)
tiesa.com

JAV Ohajo valstijoje pramogaujančius žmones netikėtas ekstremalaus atrakciono gedimas nusviedė į mirtį. Vienas žmogus užsimušė, dar septyni buvo sužaloti, kai supantis atrakcionu „Fire Ball“ (liet. Ugnies kamuolys) atitrūko viena kėdžių sekcija.

Kai kurie žmonės buvo tiesiog išsviesti iš kedžių, kiti kartu su konstrukcijomis tėškėsi į žemę.

Žuvęs 18-metis, kurio vardas neskelbiamas, buvo vienas iš kelių žmonių, nukritusių sugedus atrakcionui „Fire Ball“, sudarytam iš siūbuojančios švytuoklės ir jos gale esančios besisukančios karuselės su ratu išdėstytomis sėdynėmis, ant kurių žmonės sėdi nukorę kojas ore.

Šiemet atrakcionus Ohajo valstijos mugei Kolambuso mieste įrengusi bendrovė pristato atrakcioną „Fire Ball“ kaip „agresyvų šiurpinantį“ supimąsi.

Vieno praeivio nufilmuotame dramatiškame vaizdo įraše matyti, kad besisukdama švytuoklė į kažką rėžėsi – tuomet viena sėdynių sekcija atitrūko, o keli žmonės buvo nusviesti ant žemės. Incidentas įvyko apie 19 val. 19 min. vietos (ketvirtadienio naktį, apie 23 val. nakties JK laiku) laiku, prsnešė naujienų portalas „Global News“.

Trijų sužeistųjų būklė praėjus kelioms valandoms po tragedijos buvo kritinė.

„Ši mugė – vienas geriausių dalykų gyvenime, bet šį vakarą, po šios nelaimės, ji tampa baisia, baisia tragedija“, – sakė valstijos gubernatorius respublikonas John‘as Kasich‘as.

Trečiadienį prasidėjusi Ohajo valstijos mugė truks iki rugpjūčio 6 dienos.

Savo tinklalapyje kompanija „Amusements of America“ (AOA) rašo, kad nuo savo debiuto 2002 metais „Fire Ball“ tapo „vienu populiariausių atrakcionų“. Bendrovė pažymi, kad švytuoklė iškelia žmones į 12 metrų aukštį, o karuselė sukasi 13 apsisukimų per minutę greičiu.

J. Kasich‘as sakė nurodęs atlikti išsamų tyrimą, taip pat sustabdyti visus atrakcionus, kol bus atlikti papildomi saugos patikrinimai.

Šokiruojantį video žiūrėkite čia: 

2017 07 27 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt