antradienis, rugsėjo 22 d.
Trumpas sureagavo į „Time“ sprendimą Metų žmogumi paskelbti Thunberg
tiesa.com
twitter nuotrauka

JAV prezidentas Donaldas Trumpas sureagavo į žurnalo „Time“ sprendimą Metų žmogumi paskelbti švedų klimato aktyvistę Gretą Thunberg.

„Tai taip juokinga“, - rašė jis tviteryje. Ir kandžiai pridūrė: „Greta turėtų stengtis suvaldyti savo pyktį ir tada su draugu pasižiūrėti gerą seną filmą. Atsipalaiduok Greta, atsipalaiduok!“ G. Thunberg savo ruožtu iš karto sureagavo į D. Trumpo žodžius ir pakeitė savo apibūdinimą tviteryje.

„Paauglė, kuri stengiasi suvaldyti savo pyktį. Kaip tik šiuo metu atsipalaiduoju ir su draugu žiūriu gerą seną filmą“, - rašė ji savo tviterio paskyroje. Jau rugsėjo pabaigoje D. Trumpas viešai pasišaipė iš G. Thunberg.

Po švedės kalbos JT Generalinėje Asamblėjoje, kur ji kritikavo, kad pasaulio galingieji nesiima veiksmų prieš klimato krizę, D. Trumpas tviteryje rašė: „Ji atrodo kaip labai laiminga jauna mergaitė, kuri džiaugiasi nuostabia ateitimi. Taip smagu matyti!“

Trečiadienį paskelbta, kad žurnalas „Time“ Metų žmogumi išrinko 16-metę švedę. Ji yra jauniausias šį titulą gavęs asmuo per 92 metus. Tarp asmenų, pretendavusių tapti „Time“ šių metų žmogumi, buvo ir JAV prezidentas.

Amerikiečių žurnalas kasmet renka asmenybę, kuri, redakcijos nuomone, turėjo itin didelę įtaką metų įvykiams pasaulyje.

2019 12 12 16:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt