ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
„Twitter“ ir „Facebook“ pažymėjo D. Trumpo įrašus kaip galimai klaidinančius
BNS

Socialinio tinklo „Twitter“ vadovybė uždengė įspėjimu JAV prezidento Donaldo Trumpo įrašą apie tai, kad iš jo bandoma pavogti pergalę rinkimuose.

„Šiame įraše yra prieštaringai vertinamo turinio, kuris gali klaidinti dėl to, kaip piliečiai gali dalyvauti rinkimuose ar kitame pilietiniame renginyje“, – sakoma „Twitter“ pranešime, uždengusiame prezidento įrašą.

Taip socialinis tinklas siekia informuoti vartotojus apie galimai neteisingą informaciją, prieš jiems perskaitant prezidento įrašą.

D. Trumpas tą patį įrašą paskelbė ir savo „Facebook“ paskyroje, kur jis buvo pažymėtas įspėjimu, kad balsai tebeskaičiuojami bei pateikta nuoroda į patikrintos informacijos apie rinkimus šaltinį.

D. Trumpas anksčiau rašė: „„Mūsų persvara didelė, bet jie mėgina pavogti rinkimus. Niekada neleisime jiems to padaryti. Balsai negali būti skaičiuojami uždarius rinkimų apylinkes!“.

„Didelė pergalė!“, – pridūrė D. Trumpas.

Kiek anksčiau demokratų kandidatas į prezidento postą Joe Bidenas pareiškė, kad artėja pergalės link.

„Tikime, kad žengiame į pergalę šiuose rinkimuose“, – savo šalininkams kalbėjo J. Bidenas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 11 04 11:28
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt