pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Ukrainoje liejasi kraujas
tiesa.com

Ukrainiečiai nerimsta ir toliau reikalauja kardinalių permainų. Jau daugiau nei mėnesį opozicinės partijos rengia mitingus ir protestus siekdamos dabartinės Vyriausybės ir prezidento Viktoro Janukovyčiaus atsistatydinimo. Sekmadienio naktis protestuojam buvo ypač nerami ir pareikalavo kraujo.

 Specialus dalinys „Berkut“ naktį iš sekmadienio į pirmadienį susirėmė su protestuotojais. Abi pusės užėmė savo pozicijas ir jau 15 valandų trunka susirėmimai su trumpomis pertraukomis. Protestuotojai laikas nuo laiko išsiveržia į priekį ir apmėto milicijos pajėgas Molotovo kokteiliais. Valdžios jėgos organas atsako guminėmis kulkomis. Taip pat į protestuotojus purškiamos dujos.

Tiksliai kiek žmonių sulaikyta nėra aišku. Remiantis pateiktais duomenimis, daugiau kaip 100 žmonių sužeista. Daugiausiai jų nukentėjo „Berkut“ padalinio vyrams pradėjus į protestuotojus šaudyti guminėmis kulkomis.

Susirėmimai, kaip praneša viso pasaulio žiniasklaida vyksta Gruševskio gatvėje, netoli „Dinamo“ stadiono. Gatvė visiškai uždaryta. Joje – daug apdegusių autobusų. Kartu su milicija esančios ugniagesių mašinos nuolat pila vandenį, kuris gatvę pavertė čiuožykla. Apdegę autobusai prišalę prie grindinio ir yra nepajudinami.

2014 01 20 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt