antradienis, lapkričio 30 d.
Už merginų aistringų bučinių vaizdo įrašą – baudžiamoji byla
Alfa.lt
Alfa.lt
Stop kadras.

Rusijoje kalėjime galima atsidurti net už bučinius. Rusijos tyrimų komitetas pradėjo tyrimą dėl vaizdo įrašo, kuriame dvi merginos bučiuojasi prie Amžinosios ugnies, esančios Kremliaus pašonėje. Neoficialiai pranešama, kad jau iškelta ir baudžiamoji byla pagal straipsnį „Rusijos karinės šlovės simbolių išniekinimas, pasinaudojant masinėmis informacijos priemonėmis“, rašo „Laisvės radijo“ rusiška redakcija.

Įdomu, kad vaizdo įrašas socialiniuose tinkluose pasirodė prieš trejus metus. Jame – žinoma reperė Hofmanita (Ana Michejeva) ir tinklaraštininkė Aliona Efremova aistringai bučiuojasi, fone – Amžinosios ugnies monumetas, skirtas žuvusiems Rusijos kareiviams pagerbti.

Dabar merginoms gresia iki penkerių metų kalėjimo. Hofmanitos atstovas naujienų kanalui „Baza“ patvirtino, kad mergina žino apie pradėtą tyrimą ir ruošia komentarus.

Kiek anksčiau Maskvos teismas 14 parų suėmė pornografinių filmų aktorę Kseniją Damirovą, žinoma Ritos Foks pseudonimu, už tai, kad ji nusifotografavo apsinuoginusi užpakalį Kremliaus fone. Ji pripažinta kalta dėl smulkaus chuliganizmo.

O kitiems dviems jaunuoliams fotografija prie Kremliaus kainuos dar daugiau. Kaip praėjusią savaitę Alfa.lt jau rašė, tinklaraštininkas Ruslanas Bobijevas ir jo draugė Ansatasija Čistova už grotų praleis 10 mėnesių kalėjimo dėl nuotraukos, padarytos Maskvos cerkvės fone. Jie apkaltinti tikinčiųjų jausmų įžeidimu.

2021 11 04 14:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt