pirmadienis, kovo 1 d.
V. Putinas apkaltino Vakarus naudojant A. Navalną savo mėginimuose „suvaldyti“ Rusiją
Alfa.lt

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sekmadienį apkaltino Vakarus naudojant įkalintą Kremliaus kritiką Aleksejų Navalną savo mėginimuose „suvaldyti“ Rusiją.

„Mūsų oponentai arba mūsų galimi oponentai ... visada kliovėsi labai ambicingais ir valdžios trokštančiais žmonėmis, visada juos naudojo“, – pareiškė V. Putinas interviu Rusijos žiniasklaidai, kuris buvo įrašytas trečiadienį, bet per valstybinį televizijos kanalą „Rossija 24“ parodytas tik sekmadienį.

V. Putinas spėjo, jog po A. Navalno sulaikymo ir įkalinimo visoje Rusijoje nuvilnijusi protestų banga taip pat buvo kurstoma iš užsienio ir kaip tik tuo metu, kai visuomenė dėl koronaviruso pandemijos yra „išsekusi, nusivylusi ir nepatenkinta“.

Anot jo, „daug“ Rusijos „laimėjimų“ karinėje srityje, taip pat COVID-19 krizės valdymo ir vakcinos „Sputnik V“ kūrimo srityse „pradeda erzinti“ Maskvos oponentus.

„Kuo stipresni mes tampame, tuo stipresnė yra ši suvaldymo politika“, – pareiškė V. Putinas.

A. Navalnas buvo sulaikytas sausio 17 dieną, vos grįžęs į Maskvą iš Vokietijos, kur gydėsi po praėjusią vasarą įvykdyto jo apnuodijimo nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“, dėl kurio jis kaltina Kremlių ir Federalinę saugumo tarnybą (FSB).

2021 02 14 15:28
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt