antradienis, rugsėjo 27 d.
V. Putinas dukrai skyrė „specialiųjų tarnybų pareigūnų armiją“
Alfa.lt
Scanpix
Katerina Tichonova.

Vladimiras Putinas paskyrė dešimtis Rusijos žvalgybos pareigūnų ir specialiųjų pajėgų narių saugoti jo dukrą, kai ji vykdavo į romantiškas keliones į Vakarus susitikti su nauju mylimuoju, rašo Dailymail.co.uk.

35 metų Katerina Tichonova per ketverius metus ne kartą slapta lankėsi Miunchene ir kituose Europos miestuose, įskaitant Londoną. Dažniausiai vykdavo susitikti su 53 metų Igoriu Zelenskiu, tuometiniu Bavarijos valstybinio baleto vadovu.

Kiekvieną kartą ją esą lydėdavo „specialiųjų tarnybų pareigūnų armija“, o Rusijos mokesčių mokėtojams tai kainavo labai daug, atskleidžiama leidinio „Važnyje istorii“ ir žurnalo „Der Spiegel“ atliktame tyrime, pagrįstame nutekintais slaptųjų tarnybų dokumentais.

2017 m. kovo mėnesį kelionės į Londoną metu šeši Rusijos žvalgybos agentai apsigyveno trijuose viešbučio kambariuose, kuriuos užsakė Aleksejus Skripčakas, K. Tichonovos asmeninis prezidento apsaugos pareigūnas. Jiems teko gyventi Londono viešbučiuose poromis.

Dar vienoje kelionėje, šį kartą Švedijoje, V. Putino mylimiausią dukterį lydėjo ne mažiau kaip dešimt specialiųjų tarnybų pareigūnų. Du iš jų esą buvo demaskuoti kaip Dmitrijus Dankovas ir Dmitrijus Posunenka. Jie taip pat asmeniškai saugojo jos tėvą.

Teigiama, kad V. Putino dukters palyda elgėsi taip provokuojančiai, kad juos pastebėjo Vokietijos žvalgyba.

K. Tichonova buvo ištekėjusi už jauniausio Rusijos milijardieriaus – 40 metų Kirilo Šamalovo, artimo V. Putino bičiulio sūnaus. Tačiau santuoka žlugo ir Katerina užmezgė santykius su baleto žvaigžde I. Zelenskiu, kuris nėra Ukrainos prezidento giminaitis. Dabar pora susilaukė dukters.

Dokumentai rodo, kad K. Tichonova į užsienį keliavo kartais naudodamasi prabangiu verslo lėktuvu „Gulfstream G650“.

„Jų dėka mes ne tik sužinojome, kaip Putinų šeima gyveno užsienyje, bet ir kaip juos visur lydėjo specialiųjų tarnybų pareigūnų armija“, – rašo „Važnije istorii“.

2022 08 26 17:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt