šeštadienis, lapkričio 27 d.
V. Putinas „Tiesioginės linijos“ metu atsakinės į gyventojų klausimus 
BNS
Scanpix
Vladimiras Putinas

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienio vidurdienį pradės savo metinę „Tiesioginę liniją“ ir jos metu atsakinės į šalies gyventojų klausimus. 

Tai bus jau 18-a „Tiesioginė linija su Vladimiru Putinu“. Pernai ji neįvyko dėl koronaviruso pandemijos, todėl Kremlius nusprendė bendravimo su piliečiais elementų įtraukti į didelę valstybės vadovo spaudos konferenciją.

Kremliaus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas žurnalistams sakė, kad šiemet „Tiesioginė linija“ rengiama pasitelkiant aukštąsias technologijas. Pasak jo, tokiu būdu bus galima išvengti dėl pandemijos įvestų sanitarinių ir epidemiologinių reikalavimų pažeidimų.

„Piliečiai turi įvairiausių formatų, kaip kreiptis į valstybės vadovą. Tam nereikia atvykti į kažkokias specialias vietas, nereikia siųsti filmavimo grupių. Tuo pačiu mes kaip tik apsisaugome nuo... sanitarinių režimų pažeidimų“, – pažymėjo jis.

Studijoje su prezidentu bus tik vedėjai, o piliečiai klausimus tiesioginės transliacijos metu galės užduoti per specialią programėlę išmaniesiems telefonams „Moskva-Putinu“, sakė D. Peskovas.

„Nebereikia kamerų, nebereikia televizijos, reikia kiekvieno atskiro piliečio su savo išmaniuoju telefonu. Taikomos technologijos sudarys sąlygas pašalinti iš grandinės... tarpininkus“, – nurodė jis.

Klausimus taip pat galima užduoti per laidos interneto svetainę moskva-putinu.ru, SMS ar MMS pranešimais, telefonu, per socialinius tinklus „VKontakte“ ir „Odnoklassniki“.

Klausimai priimami nuo birželio 20-osios iki laidos pabaigos birželio 30-ąją.

Pasak D. Peskovo, klausimus rinksis pats prezidentas. „O ar tai bus teksto, ar SMS, ar vaizdo medžiagos, ar skambučio forma, drauge su jumis matysime tiesioginio eterio metu“, – sakė jis.

Tikimasi, kad iki laidos pabaigos gali būti gauta per milijoną piliečių klausimų. Žmonės tradiciškai būna labai aktyvūs, pažymėjo Kremliaus atstovas.

Pirmoji „Tiesioginė linija su Vladimiru Putinu“ įvyko 2001 m., prezidentas tuomet gavo apie 400 klausimų. Bendravimo tiesioginiame eteryje su piliečiais laiko rekordas buvo pasiektas 2013 m., kai laida truko 4 valandas ir 47 minutes.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 06 30 11:22
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt