trečiadienis, spalio 21 d.
V. Putinas užstojo A. Lukašenką: Baltarusija patiria „beprecedentį išorės spaudimą“
BNS

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį pareiškė, kad istorinę politinę krizę dėl ginčijamų rinkimų išgyvenanti Baltarusija patiria „beprecedentį išorės spaudimą“.

„Atsižvelgdamas į sudėtingą situaciją, kurioje atsidūrė Baltarusijos Respublika, taip pat ir patirdama beprecedentį išorės spaudimą po prezidento rikimų, norėčiau dar kartą pakartoti: Rusijos ir Baltarusijos santykių neveikia nei laikas, nei konjunktūra“, – sakė V. Putinas vaizdo kreipimesi į abiejų šalių regionų forumo dalyvius.

V. Putino teigimu, abiejų šalių santykiai turi tvirtą kultūrinių, dvasinių ir giminystės ryšių, bendros istorijos pamatą.

Baltarusijoje jau antrą mėnesį vyksta protestai prieš rugpjūčio 9-ąją įvykusių prezidento rinkimų rezultatus. Jų laimėtoju buvo paskelbtas nuo 1994-ųjų šalį valdantis Aliaksandras Lukašenka. Opozicija ir Vakarų šalys šiuos rinkimus laiko suklastotais.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 09 29 14:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt