šeštadienis, spalio 31 d.
V. Putino gimtadienio proga ant valdžios institucijų buvo iškabintos LGBT vėliavos
Alfa.lt

Rusijos opozicijos aktyvistai pažymėjo Rusijos prezidento Vladimiro Putino gimtadienį simboliškai iškabindami LGBT vaivorykštines vėliavas ant svarbiausių valdžios institucijų Maskvoje, praneša portalas „The Moscow Times“.

Už šios akcijos organizavimą nuopelnus prisiėmė grupė „Pussy Riot“. Šios prieš Kremlių nusiteikusios pankroko grupės nariai socialiniuose tinkluose pasidalino nuotraukomis su LGBT vėliavomis išpuoštais Federalinės saugumo tarnybos (FSB), Maskvos apskrities policijos, Aukščiausiojo teismo ir kultūros ministerijos pastatais. Per šią akciją, aktyvistų teigimu, buvo suimti du žurnalistai. 

„Pussy Riot“ taip pat pateikė reikalavimų sąrašą, kuriame buvo įtrauktas tos pačios lyties partnerysčių įteisinimas, LGBT asmenų Rusijoje diskriminacijos uždraudimas ir tyrimų dėl galimų LGBT asmenų pagrobimų ir nužudymų Čečėnijoje pradėjimas. Grupė paragino atšaukti ir vadinamąjį „gėjų propagandos įstatymą“.

Tuo tarpu Kremlius teigė, kad V. Putinas savo 68 gimtadienį ketina praleisti dirbdamas. Per praėjusį gimtadienį politikas buvo išvykęs į Sibirą paslidinėti ir pagrybauti su savo draugu, gynybos ministru Sergejumi Šoigu. 

2020 10 07 19:36
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt