ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
V. Zelenskis teigė norėjęs dirbtinai užsikrėsti koronavirusu, kad padrąsintų užsikrėtusiuosius
Alfa.lt

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pripažino, kad jis pirmosiomis pandemijos dienomis norėjo dirbtinai užsikrėsti koronavirusu, kad moraliai palaikytų šią ligą pasigavusius, pranešė portalas „Ukrinform“.

„Aš norėjau pereiti per šį etapą, kad būtų lengviau žmonėms. Kai mes liūdime, susitinkame ir bendraujame. Todėl savo žmonėms aš pasiūliau: „Nagi, aš susirgsiu. Aš būsiu iškart izoliuotas Bankovos gatvėje. Ir gyvensiu normalų gyvenimą.“ Kad žmonės suprastų, jog ši liga yra bloga, reikia ja susirgti. Todėl aš tą ligą persiduosiu. Aš parodysiu, kad žmonės suprastų, jog tai ne maras, todėl nėra prasmės liūdėti. Pačioje pradžioje buvo išties baisu, nes žmonės galvojo, kad mes visi išmirsime“, – teigė Ukrainos vadovas.

Pasak V. Zelenskio, ši mintis buvo galiausiai atmesta, nors jis pats tvirtino, kad nebijo koronaviruso.

„Mes nusprendėme, kad to yra per daug. Aišku, mano šeima man to neatleistų. Jie sakytų, kad aš išprotėjau. Ir iš esmės jie būtų teisūs“, – teigė prezidentas.

Birželio 11 d. duomenimis, Ukrainoje yra iš viso užfiksuota 29 070 koronavirusinės infekcijos atvejų, 13 141 asmuo pasveiko, 854 žmonės mirė. 

2020 06 15 08:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt