trečiadienis, sausio 27 d.
Vagys apšvarino važiuojantį sunkvežimį
tiesa.com

Ilgapirščiai sugebėjo įsibrauti į 80 km/h greičiu važiuojančio ir brangų krovinį gabenančio sunkvežimio priekabą, į ją patekę iš paskui važiuojančio automobilio.

Įžūlus nusikaltimas užfiksuotas Švedijoje. Viena krovinių gabenimo kompanija, įtarusi, jog būtent tokiu būdu dingsta pervežamos prekės, priekaboje įrengė stebėjimo kameras.

Ir jų spėjimas pasitesino.

Kameros nufilmavo, kaip apiplėšiamas iš Stokholmo į Gotebergą važiuojantis sunkvežimis, kurio priekaboje buvo beveik ketvirčio milijono svarų sterlingų vertės krovinys – daugiausiai telefonai, kompiuteriai ir kita išmanioji technika.

Pasirodo, naktį prie važiuojančio sunkvežimio galo itin arti privažiavo lengvasis automobilis, o nuo jo variklio dangčio ilgapirščiai sugebėjo atidaryti priekabos duris ir pagrobti vertingus daiktus. Vagys savo sumanymą įgyvendino naktį ir nepaisydami gana didelio greičio – transporto priemonės važiavo 80 km/h greičiu.

Tokiu būdu apiplėštas ne vienas sunkvežimis, gabenęs vertingus krovinius. Vieno tokio apiplėšimo metu policija nusikaltėlius sulaikė įvykio vietoje.

Įtariama, kad nusikaltimus planavo ir vykdė 4 vyrai, kurių amžius – nuo 30 iki 45 metų.

2017 11 03 09:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt