šeštadienis, gegužės 8 d.
Vaiko mirtį sukėlė planšetinis kompiuteris
tiesa.com

Ispanijoje įvykusios automobilio avarijos metu žuvus mažam vaikui nustatyta, kad jo mirties priežastimi tapo planšetinio kompiuterio smūgis.

Pirmadienį vakarinėje šalies dalyje esančiame Vilanova de Arousa mieste susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, kurį vairavo moteris – ji iš vaikų darželio vežėsi savo dukrelę namo.

Nors avarijos metu 3 metukų mergaitė buvo specialioje kėdutėje ir prisegta saugos diržais, ji neišvengė traumų, dėl kurių vėliau mirė. Ji buvo gerai žinomo vietos verslininko anūkė.

Ištyrus vaiko žūties mirtį paaiškėjo, kad į mergaitės galvą pataikė planšetinis kompiuteris, kuris buvo pritvirtintas prie sėdynės galvos atramos – įrenginys smūgio metu nukrito nuo laikiklio ir rėžėsi į vaiko galvą.

Šis įvykis įžiebė diskusijas apie planšetinių kompiuterių naudojimą automobiliuose kelionės metu – nors jie gelbsti mažuosius nuo nuobodulio, gali būti pavojingi jų gyvybei, įrodė šis atvejis.

Eismo saugumo specialistai kol kas skeptiškai vertina pasiūlymus uždrausti kompiuterius automobiliuose – esą tikimybė, jog jie taps mirtinu pavojumi, yra menka.

Taip planšetiniai kompiuteriai tvirtinami automobiliuose, kad juos galėtų žiūrėti vaikai: 

[10456]

2018 09 26 14:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt