pirmadienis, liepos 13 d.
Vaikų žudiką palaidojo tėvas
tiesa.com

Metams baigiantis JAV sukrėtė tragedija, kai pakrikusios psichikos jaunuolis vienoje pradinėje mokykloje nušovė savo motiną, 20 pradinukų ir šešis suaugusiuosius, pagaliau buvo palaidotas. Adamą Lanzą į paskutinę kelionę palydėjo tėvas, pranešė Guardian.co.uk.

Kaip praneša pasaulio žiniasklaida, žudiko tėvas Peteris Lanza, dirbantis mokesčių vadybos direktoriumi bendrovėje„General Electric“, „atsiėmė Adamo Lanzos palaikus ketvirtadienį, o savaitgalį buvo surengta privati (laidotuvių) ceremonija“.

Atstovas nenurodė, koks buvo tos ceremonijos pobūdis, tik sakė, kad „šeima nori, jog žmonės gerbtų jų privatumą ir neketina atskleisti specifinių detalių“. Palaikų tėvui teko laukti ilgokai, nes jie nuo gruodžio 14 dienos, kai įvyko žudynės, buvo laikomi Konektikuto medicinos tyrėjo biure.

Jaunuolio motina Nancy Lanza buvo palaidota per privačią ceremoniją Naujajame Hampšyre. Ji buvo išsiskyrusi su Peteriu Lanza ir viena augino, kaip teigiama, savo talentingą, tačiau sutrikusios psichikos sūnų. Kitas jos sūnus, vyresnis už savo brolį keliais metais, gyveno Niujorke ir su šeima beveik nebendravo.

Primename, kad 20-metis A. Lanza nusišovė Sendi Huko pradinėje mokykloje Konektikute gruodžio 14 dieną. Jaunuolis nusižudė tuomet kai prie jo bandė priartėti pareigūnai. Pastarieji atvykę į pradinę mokyklą ten jau rado daugybę nušautų žmonių, tarp kurių daugiausiai buvo 5-6 metų vaikai, taip pat šeši mokyklos darbuotojai. Kaip žinoma, prieš išpuolį mokykloje Adamas nušovė namuose savo mamą.

2013 01 03 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt