trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
Vaizdo įrašas iš avarijos, į kurią pateko Rusijos Paris Hilton – K. Sobčiak: nesitiki, kad buvo galima išgyventi
Alfa.lt
Scanpix
Ksenija Sobčiak.

Rusijos žiniasklaidoje paviešintas vaizdo kamerų įrašas, kuriame matoma tragiškai pasibaigusi avarija. Šis incidentas sulaukė daug dėmesio, nes į avariją pateko Rusijos žvaigždė, žurnalistė, politikė Ksenija Sobčiak. Būtent automobilio, kuriuo ji važiavo, vairuotojas laikomas kaltu dėl avarijos.

Nelaimė įvyko naktį į sekmadienį Rusijos pietuose. K. Sobčiak su savo komandos nariais važiavo prabangiu „Mercedes S500“ automobiliu į oro uostą. Automobilis, kuriuo važiavo K. Sobčiak, lenkdamas įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Volkswagen“.

...

Nuo patirtų sužalojimų 35 metų keleivė mirė įvykio vietoje, o vairuotojo ir dar vieno keleivio būsena sunki.

Rusijos Paris Hilton vadinama K. Sobčiak, galima pasakyti, atsipirko lengvai, nors atrodo, kad per avariją niekas negalėjo išgyventi.

„Patyriau smegenų sukrėtimą. Padėjėjas taip pat. Važiavau su komanda, po susidūrimo praradau sąmonę, tada mano padėjėjas mane perkėlė į kitą automobilį“, – pasakojo ji.

Automobilį vairavęs vyras prisiėmė kaltę ir teigė, kad keleiviai jo neskatino skubėti ar lėkti.

K. Sobčiak yra labai gerai žinoma Rusijos šou verslo atstovė, laidų vedėja, net kartą dalyvavo prezidento rinkimuose. Jos tėvas Anatolijus Sobčiakas buvo Sankt Peterburgo meras ir V. Putino mentorius.

2021 10 13 17:29
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt