antradienis, balandžio 7 d.
Vaizdo stebėjimo kamera užfiksavo neįprastą padarą, panašų į fantastinių filmų veikėją
tiesa.com
Facebook.com

Kaip reaguotumėte savo namų vaizdo kamerų užfiksuotoje medžiagoje išvydę elfą? Būtent į elfą Dobį, vieną iš filmų apie Harį Poterį veikėją, panašų padarą kameros įamžino amerikietės Vivian Gomez kieme.

Moteris nusprendė patikrinti kieme įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuotą medžiagą, kai netikėtai išvydo pro jos automobilį praeinantį labai keistą padarą. Savo išvaizda pastarasis labai priminė fantastinį magijos pasaulio gyventoją elfą Dobį. Taip pat manė ir internautai, su kuriais V. Gomez pasidalijo vaizdo įrašu.

Tačiau socialinių tinklų vartotojai greitai suprato, kad šis vaizdo įrašas – surežisuotas, mat jie pastebėjo dar vieno asmens šešėlį.

„Taigi, nubudau sekmadienio rytą ir pamačiau tai. Stengiuosi išsiaiškinti, kas tai yra, – feisbuke rašė ji. – Iš pradžių pamačiau pro priekines duris praeinantį šešėlį, o tada – šį padarą… Ar kas nors tai matė per savo kameras? Kitos dvi kameros to kažkodėl neįamžino.“

Spėliojama, kad vaizdo įraše į elfą panašus padaras – pokštus krėsti mėgstantis vaikas, dėvintis neįprastą kepurę su didelėmis ausimis, o jo kojos ir rankos pakoreguotos kompiuterine programa. Taip pat teigiama, kad tai gali būti virvelėmis valdoma lėlė.

Nepaisant spėlionių, kad vaizdo įrašas nėra autentiškas, magiško pasaulio gerbėjai su džiaugsmu priėmė faktą, kad „Dobis sugrįžo“, nors filme „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ jis mirė.

„Dobis sugrįžo, kad pasirūpintų tavimi!“ – po Viviane įrašu komentavo vienas.

„Visi juokauja, kad tai Dobis, o aš svarstau, ar dar kada nors išdrįsiu naktį išeiti į lauką“, – teigė kitas.

2019 06 11 05:00
Spausdinti