pirmadienis, kovo 1 d.
Vakarėlis karantino metu kainavo 30 tūkst. eurų
Alfa.lt

Jau ketvirtą mėnesį griežtų COVID-19 taisyklių suvaržyti belgai ryžtasi vis dažniau jas pažeisti ir už tai priversti sumokėti nemažas pinigų sumas. Savaitgalį sostinėje Briuselyje vieną vakarėlį surengę 36 jo dalyviai bendrai turėtų sumokėti daugiau nei 30 tūkst. eurų baudų, rašo „The Brussels Times“.

Vakarėlis įvyko naktį iš šeštadienio į sekmadienį per „AirBnb“ išnuomotame bute. Vakarėlis įsibėgėjo ir užsitęsė, todėl kaimynai iškvietė policiją. Pareigūnai iš lovos išvertė buto savininką, šis perdavė jiems raktus, tačiau linksmuoliai užkišo savo raktu spyną ir policija buvo priversta kreiptis į prokurorus, kad gautų leidimą išlaužti spyną bei patekti į vidų.

Tuo metu keli vakarėlio dalyviai bandė pasprukti per stogą ar pasislėpti ant kaimyninių namų stogų, tačiau buvo sugaudyti policijos. Kiekvienam vakarėlio dalyviui skirta 750 eurų bauda, o jo organizatoriui teks sumokėti 4 tūkst. eurų.

Policija savaitgalį buvo kviečiama ir į kituose Belgijos miestuose vykusius vakarėlius, net į 3-mečio gimtadienį. Nedideliame Gento mieste pareigūnai savaitgalį nutraukė 87 vakarėlius, tarp kurių – ir minimą mažylio gimtadienį, ir religinę šventę. Pastarosios 33 dalyviams skirta mažesnė bauda – po 250 eurų dalyviams ir 750 eurų organizatoriui.

Beje, vienas belgas buvo net pasiųstas keturiems mėnesiams už grotų, nes dar pirmojo karantino metu, pavasarį, pasipriešino į jo vakarėlį atvykusiems policininkams ir aptaškė juos vandens pistoletu.  

Nuo lapkričio mėnesio Belgijoje neveikia restoranai ir barai, namuose taip pat galima priimti tik vieną ne namų ūkio narį. Taip pat galioja komendanto valanda (Briuselyje nuo 22 val.).

2021 02 10 09:08
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt