pirmadienis, sausio 25 d.
Veganai tėvai vos badu nenumarino savo sūnaus, maitindami jį trintomis bulvėmis
tiesa.com
Pixabay.com

Veganiškos mitybos šalininkai kaltinami savo sūnaus nepriežiūra, kai maitindami jį pagal receptą, rastą internete, vos badu nenumarino savo penkių mėnesių amžiaus atžalos, rašo Metro.co.uk.

Julia French (20) ir Robertas Buskey (31) nusprendė nepaisyti gydytojo jų vaikui skirtos rekomendacijos kūdikį maitinti specialiu mišiniu. Vietoje jo Floridoje gyvenantys tėvai savo mažylį maitino „gaminiu, pagamintu iš trintų bulvių“.

Tyrėjai buvo šokiruoti sužinoję, kad kūdikis, gimęs sverdamas 3,4 kg, būdamas penkių mėnesių amžiaus svėrė vos 3,8 kg.

Floridos vaikų ir šeimų departamentas sakė, kad berniukas buvo marinamas badu, pro odą aiškiai matėsi jo šonkauliai, o akys buvo įdubę.

„Kai mažylis buvo sveikas, tinkamai augo jo svoris, tėvai jį maitino gydytojo rekomenduotu mišiniu, tačiau po to pora nusprendė pakeisti sūnaus mitybą su niekuo nepasitarę. Niekada nemačiau tokios būklės vaiko. Jis buvo arti mirties“, – atviravo policijos detektyvė Lauren Watson.

Pora kaltinama nekreipusi dėmesio į gydytojo rekomendacijas sūnų maitinti mišiniu, kuris, atsižvelgiant į pačių tėvų veganišką mitybą, taip pat buvo pagamintas iš augalinės kilmės produktų. Nepaisant to, Julia ir Robertas vaiką nusprendė maitinti iš bulvių pagamintu produktu, kurio receptą rado prancūziškoje interneto svetainėje.

Tėvai neatskleidė, kodėl nusprendė pakeisti sūnaus mitybą. Skelbiama, kad gydytojo rekomenduotą mišinį jie įpirkti galėjo.

Nuo trečiadienio, kada vaikas atsidūrė socialinių darbuotojų globoje, jis jau priaugo 200 g.

Pasak dokumentų, rastas kūdikis buvo „mieguistas ir neverkė“, „jam nepavyko palaikyti normalios kūno temperatūros, o cukraus kiekis kraujyje, dėl dehidratacijos ir nepakankamos mitybos buvo gerokai per žemas“.

Abu tėvai šiuo metu laiką leidžia Brevard apygardos kalėjime.

2019 02 18 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt