trečiadienis, gegužės 27 d.
Vienas keisčiausių radinių pedofilo Epsteino viloje - tapybos darbas, kuriame Bilas Klintonas aprengtas suknele ir aukštakulniais
tiesa.com
facebook nuotrauka

Suknelė, kuria tapybos darbe aprengtas buvęs Amerikos prezidentas Bilas Klintonas, manoma, beda pirštu į garsiąją Baltųjų Rūmų aferą tarp prezidento ir Monikos Leviski, dėvėjusios tokią aprangą to romano metu.

Milijonierius pedofilas Jeffrey Epstein Savo Manheteno vilos sieną buvo papuošęs labai netikėtu tapybos darbu. Tai - itin keistas paveikslas, kuriame besišypsantis Bilas Klintonas, apsirengęs mėlyną suknelę ir raudonus aukštakulnius, koketiškai permetęs kojas per prabangaus krėslo ranktūrį, šelmiškai beda pirštu į paveikslo stebėtoją.  

Scena vaizduojama Baltųjų rūmų ovaliajame kabinete, o Klintono apranga labai primena garsiąją Monikos Levinski suknelę, kuriai prireikė sauso valymo. Ant legenda virtusio Levinski aprangos elemento buvo likę Bilo Klintono sėklos.  

Tiesa, panašią suknelę 2009 metais dėvėjo ir Hilari Klinton.  

Paveikslo originalą nutapė Amerikos australų kilmės tapytoja Petrina Ryan-Kleid, tačiau šiuo metu nėra skelbiama, ar pas pedofilą Epsteiną rasta drobė - originalas, ar tai tebuvo pigi kopija.  

2019 08 15 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt